2733

یه خواستگار داغون دارم از سال ۹۴ دنبال منه  یه مدت باشگاه میرفتم با موتورش میوفتاد دنبالم و یه شاخه گل بهم میداد تا اینکه به طور جدی بهش گفتم ازت بدم میاد بخدا خیلی چهره بدی داره دماغش عقابی موهای جلو ریخته ماشینش پراید امشب دیدم پاشوده اومده مغازه ( محل کارم ) میگه از سال ۹۴ دنبالتم نمیخای جواب مثبت بدی ؟ گفتم بخدا علاقه بهت ندارم گفت علاقه بعد ازدواج پیش میاد گفتم اصلا تو شغلت چیه ؟ گفت درآمدم ماهی ۷ میلیون کارگر طلافروشی هستم بهش گفتم با درامد ۷ میلیون میخای زندگی تشکیل بدی ؟ گفت آره بالاخره شغل دوم هم دست و پا میکنم درامدم در حد ۱۲ میلیون میکنم چقدر آدم ناراحت میشه چنین پسری عاشقم شده ول کن هم هست 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظورم این بود ول کن هم نیست 

تازه ۶ ماه پیش تازه با حمید (دوست پسرم ) آشنا شده بودم من تو ماشین دوست پسرم دید ولی هنوز ول کن معامله نیست بخدا خسته شدم 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
منظورم این بود ول کن هم نیست تازه ۶ ماه پیش تازه با حمید (دوست پسرم ) آشنا شده بودم من تو ماشین دوست ...

اه شمایی که یه مدت تاپیکای شما وحمید توسایت سروصدا کرده بود،منم همیشه میومدم تاپیکتون

ادب؛جذاب ترین و کاریزماتیک ترین،ویژگیه یک انسانه...
2706