2733
عنوان

شوهرای شما هم اینطورین؟؟😢😢😢😢

1721 بازدید | 60 پست

حسرت یه دوست دارم یه پیام عاشقانه به دلم مونده عادتش اینه کسایی رو که دوست داره علنن بهشون ابراز علاقه میکنه به من که میرسه میگه مردی که به زنش ابراز علاقه کنه مرد نیست فقط ننشو میبینه تا یه چیزی میشه اینقدر داد و بیداد می‌کنه میگه پاشو برو خونه بابات. یا گوشی رو بر میدارم میگه زنگ میزنم بابات تا بیاد تکلیفتو مشخص کنم.ابرومو پیش خانواده برده اینقدر حالمو خراب می‌کنه که بعضی وقتا دوست دارم بلایی سر خودم بیارم. چند وقت پیش توی دعوا از دستش اینقدر خودمو زدم تمام صورت خودمو کندم. نمی‌دونم چیکار کنم یه دختر هفت ماهه دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه … ولی از وقتی بچه دار شدیم اصلا عشق بازی نداریم و رابطه هامون منتهی میشه فقط به انجام وظیفه ، تازه باهم دردودل هم نمیکنیم دارم میپوسم 

خیلی دلم گرفته هم صحبت ندارم حتی انقدر لال شدم نمیتونم همینم به زبون بیارم

لبخندت زیباست بخند
نه … ولی از وقتی بچه دار شدیم اصلا عشق بازی نداریم و رابطه هامون منتهی میشه فقط به انجام وظیفه ، تاز ...

منم از وقتی زایمان کردم اینجوری شدم کسیم نیست باهاش درود دل کنم دارم از تنهایی میمیرم

یه دوستی دارم که شوهرش همش میگفت زنگ میزنم به خانوادت و برو. اینم دوبار نصف شب از خونه زد بیرون و با گریه و سر و صدا رفت در خونه خواهرشوهرش و اون بدبخت رو جلوی داماد و همسایه ها سکه یه پول کرد. خود خانواده شوهرش بلایی سرش آوردن که دیگه جرات نمیکرد به زنش بگه تو.

نمیگم این کارو بکن فقط یهو یادش افتادم و میگم هر چیزی راه حلی داره. راه خودتو پیدا کن. 

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

من الان ۱۱ ساله ازدواج کرده ام خیلی اخلاقای بد داره خیلی جنگیدم که درستش کنم خیلی باهاش صحبت کزده ام دو تا دختر دارم خیلی عصبی شدن ناراحت شدن ولی فایده نداشت فقط سکوت راه چاره است وقتی یه چیزی بهت میگه فقط نگاهش کن هیچی بهش نگو به خاطر دختر گلت

2706