2733
عنوان

اگ شما ماهی ۳ تومن داشتید چیکار میکردید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4362 بازدید | 90 پست
عزیزم 😍 نه جلوش نمیگم مغرور هستم .فقط یبار گفتم یه خونه بده بهم من برم دیگ مریضم کسی نگام نمیکنه .گ ...

الهی که همیشه سلامت و شاد و خوشبخت پرروزی باشی عزیزم ...خوشبختیتو جار نزن و هیچوقت هم نگو من مریضم که کائنات گوشش تیزه ...هیچ جا نه خوب و نه بد زندگیتو نگو همیشه فقط بگو شکرخداراضیم به رضاش ...کم و کاستی و شیرینی را کنارهم داره ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یکم خودتو بزن افسردگی و ناراحتی شاید اثر کرد 😀

فکر کنم واقعا افسرده هستم 😂😂😂

اینقدر دلم میخواد مثل خانمهایی که اینجا تعریف کردن کلاس و باشگاه و کافه و خرید تنهایی برم

ولی اصلا پامو از خونه بیرون نمیذارم خیلی سختمه و حوصلمم نمیشهههه

تنها کار مفیدی که کردم تموم کردن دانشگاه بود ازین به بعد که بیکار میشم نمیدونم چیکار کنم وای !

در خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی🌱   "هنر رسالت من است " 👩🏻‍🎨🎨🖌
ما چون خونه خریدیم دوساله به شدت تو فشاربم دوسال مونده وام و قسطامون تموم بشه فکر نکن من هر ماه میگی ...

منم مث تو کم خرجم نتیجه اش شده یه شوهر پروو

ولی دیگ انقد ناراحتی کردم و گفتم اضی شده این پولو بده من ول کنم فقط 🤣

منم انقد کم خرجم تا حالا ۹ صاله ازدواج کردم یه بار ارایشگاه نکردم

تازه ماه پیش موهامو رنگ کردم یا یه اصلاح رفتم واسه همین پروو شده

الهی که همیشه سلامت و شاد و خوشبخت پرروزی باشی عزیزم ...خوشبختیتو جار نزن و هیچوقت هم نگو من مریضم ک ...

باشه مهربونم مرسی راس میگی کائنات واقعا اعتقاد دارم و با چشم دیدم چقد تاثیر داره دیگ نمیگم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
باشه مهربونم مرسی راس میگی کائنات واقعا اعتقاد دارم و با چشم دیدم چقد تاثیر داره دیگ نمیگم

الهی که همیشه خوشبخت و شاد باشی عزیزم .خیرهمسرو زندگیت راهم ببینی ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
منم مث تو کم خرجم نتیجه اش شده یه شوهر پرووولی دیگ انقد ناراحتی کردم و گفتم اضی شده این پولو بده من ...

منم خیلی کم خرجم 

در خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی🌱   "هنر رسالت من است " 👩🏻‍🎨🎨🖌
فک میکنی اینارو میدم عروس عمرا😁به دخترمم نمیدم نگه میدارم خرج تحصیل و شغل و هزاران مسئله دیگه

دختر چرا آدم هر چی برای دخترش بزاره کمه همون دختره ک آخر سر دست آدم رو میگیره ولی کلا آدم برای خودش خرج کنه بهتر میگن خرج نکنی هستن بجات خرج کنن اینو من تجربه کردم. 

چقد خوب من مربی پیش دبستانم ماهی 2تومن😂

وای چرا با این حقوق کار می‌کنی 

الان یه مربی مهد میاد پیش سه تا بچه ام بهش ۶ تومن میدم اونم برای ۴ساعت عصر فقط بازی با بچه ها

من یه مامان خسته هستم اما امیدوارم  اگر مادری می کنم برای رضای خداست اگر همسرداری و خانه داری میکنم برای رضای خداست.یه دونه هدف دارم که میشه بهش رسید ولی سخت. برای سلامتی بچه ها و عشقم اگه دوست داشتین صلوات بفرستین  
2706