2733

سلام 

من می‌خوام یه پیج ادمینی بزنم و قصد دارم که در آینده پیجم رو به جایی برسونم که آکادمی و تیم ادمینی داشته باشم

با این توضیحاتی که دادم به نظرتون اسم پیج

admin star (ادمین استار) 

یا

adstar(اَداِستار) مخفف ادمین استار 

کدوم یکی از این دوتا بهتره به نظرتون ؟

اگه پیشنهاد جدید هم دارین بگین

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟

ادستار خوبه.

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام تاحالا توپیجی هم ادمین بودی

نه تازه آموزش دیدم

می‌خوام اول خودم یه پیج داشته باشم و آمارم رو ببرم بالا بعدش کار بگیرم

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
من دوره ادمینی موبافاطمه نوروزی دیدم ولی هرچی دست وپامیزنم نمیشه ادمین بشم چیکارکنم

من خودمم تازه آموزش دارم میبینم می‌خوام پیج بزنم تازه

ببین آموزش های مختلف ببین و سعی کن اطلاعاتت رو بالا نگه داری

دمت گرم ایول به شهامتت

مرسی عزیزم با حرفت کلی انگیزه گرفتم😍😘

دعا کن بتونم موفق بشم

آدرس پیج توبرام بفرس

هنوز نزدم عزیزم

حدودا تا یه هفته یا ده روز دیگه میزنم چون باید برنامه ریزی کنم براش که بدونم از اول چیکار کنم و بدون فکر نباشه

وقتی زدم همینجا برات آیدیمو میفرستم🤍✨ مرسی از حال خوبی که دادی بهم

2706