2777
2789

تاحالا شده اپل ایدیتون نات اکتیو بشه؟ 

واسه من یک هفته س اینجوریه 

از موبایل فروشی پرسیدم میگه اصلا ملوم نیس درست بشه یانه 

عصابم بهم ریخته 

واسه کسی اینجوری شده ؟!

طراحی چهره سیاه قلم انجام میدم. اگه دوست داشتید کارامو ببینید تلگرام پیام بدین. سفارش هم قبول میکنم

اره والله مال من سه ماهه اينطوره! نه چيز جديدي ميتونم دانلود كنم و نه برنامه هام نصب هست از سر اجبار ميام ني ني سايت! چون نه واتس اپم و نه اينستام و... فعال نيست. قراره برم دوباره برام يه اپل ايدي بزنند واگر اونم نشه به قول همسرم ديگه اونوقت اين گوشي به هيچ دردي نميخوره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اره والله مال من سه ماهه اينطوره! نه چيز جديدي ميتونم دانلود كنم و نه برنامه هام نصب هست از سر اجبار ...

چرا اینستات دیگه فعال نیس؟ 

اون پیام ارورش همش میاد برات؟ 

میتونم بپرسم مدل گوشیت چیه؟

طراحی چهره سیاه قلم انجام میدم. اگه دوست داشتید کارامو ببینید تلگرام پیام بدین. سفارش هم قبول میکنم
2802
چرا اینستات دیگه فعال نیس؟ اون پیام ارورش همش میاد برات؟ میتونم بپرسم مدل گوشیت چیه؟

ايفون ايكس. اينستام رو پاك كرده بودم و دوباره كه خواستم  از اپ استور دانلود كنم نشد و واتس اپم هم گفته بود اپديت كنم اونم نشد. اره برا هر چيزي  يه صفحه اي مياد كه ابل ايدي شما قفل شده و هر چقدر هم رمزش رو ميزنم نميشه