2777
2789
عنوان

میشه توهین نکنی و یه بحث مسالمت آمیز داشته باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 43 پست
عروس ما ۱۵سالش بود عقدش کردیم خدارو شکر راضیم هستیم خیلی همدیگه رو دوس دارن داماد ۳۰ ساله بود ...نزد ...

چطور وجدانتون آرومه دختر ۱۵ ساله رو برای پسر ۳۰ سالتون گرفتید؟!

عربه ملک غزه کجا من کجا.؟فلسطین کجا عشق میهن کجا.؟هزاران چو لبنان چون آن و این .فدای یک خشت ایران زمین
وای دقیقا این مسئله شوت درمورد بچه دار شدن هم صادقه من خودم اصلا مخالف زایمان هستم 🤣ولی واقعا اینکه ...

حق

بارها دیدم چون مخالف‌شون حرف میزنم برچسب بچه بهم زده میشه ولی اگر یه کاربر دیگه‌ که همسن منه بیاد و موافق‌شون حرف بزنه میشه دختر آگاه و فهمیده! از روشنفکری فقط ژستش رو یاد گرفتی عزیزم. اینکه وقتی وسط بحث از جهت کم‌آوردن، به سنم گیر میدی نشانه‌ی ضعفته. بلاتشبیه بلاتشبیه، قاسم و علی اکبر هم با استدلال شما بچه بودن؛ ولی اونا کجا، خولی و یزید کجا؟ استناد به سن افراد و اعتقاد به اینکه سن با فهم و درایت رابطه‌ی مستقیم داره، سنتی جاهلی‌ست که سقیفه رو رقم زد. اگر باهام مخالفی لطفا مدام ریپ نزن. یه جمله‌ی هست تحت عنوان "اوکی تُ راس میگی" که در برخی موارد هم به درد من میخوره و هم به درد شما❤️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عزیزم ولی من کسایی رو دیدم که تو 40 سالگی ازدواج کردن و بدترین زندگی رو دارن و کسایی رو دیدم 17 سالگ ...

مطمئنی؟!

هیچکس نمیاد پیش تو بگه زندگی من چطوره ! 

عربه ملک غزه کجا من کجا.؟فلسطین کجا عشق میهن کجا.؟هزاران چو لبنان چون آن و این .فدای یک خشت ایران زمین
2802
مطمئنی؟!هیچکس نمیاد پیش تو بگه زندگی من چطوره !

فکر کن اون طرف مشکلی نداره ولی تو به زور میخوای بهش بقبولونی که نه تو داغی والله که مشکل داری تو زندگیت😐

بارها دیدم چون مخالف‌شون حرف میزنم برچسب بچه بهم زده میشه ولی اگر یه کاربر دیگه‌ که همسن منه بیاد و موافق‌شون حرف بزنه میشه دختر آگاه و فهمیده! از روشنفکری فقط ژستش رو یاد گرفتی عزیزم. اینکه وقتی وسط بحث از جهت کم‌آوردن، به سنم گیر میدی نشانه‌ی ضعفته. بلاتشبیه بلاتشبیه، قاسم و علی اکبر هم با استدلال شما بچه بودن؛ ولی اونا کجا، خولی و یزید کجا؟ استناد به سن افراد و اعتقاد به اینکه سن با فهم و درایت رابطه‌ی مستقیم داره، سنتی جاهلی‌ست که سقیفه رو رقم زد. اگر باهام مخالفی لطفا مدام ریپ نزن. یه جمله‌ی هست تحت عنوان "اوکی تُ راس میگی" که در برخی موارد هم به درد من میخوره و هم به درد شما❤️
شوهر نمیشه ک اون شوگر ددی میشه 😑😑

حالا شاید دختره مشکل داشته تو خانوادش خاسته فرار کنه از دستشون خدایی با چه رویی رفتن دختر بچه رو گرفتن تازه میگه خوبه ازش راضی هستیم فک کنم اتباع باسن!

باید اینقدر از بدی ها و ضرراش گفت که دو تا دختر نوجوون عشق شوهر بفهمن کار اشتباهیه و خودشونو نندازن تو چاه

که کودک همسری پیشرفت نکنه

که جامعه و پیشرفت زنان تبدیل نشه به پسرفت

که پس فردا نشیم افغانستان با زنان بیسواد

که پس فردا زنان بیسواد بچه های بی فرهنگ تربیت نکنن

که سطح تحصیل زنان جامعه به سیکل و دیپلم نرسه چون زود شوهرشون دادن و بچه انداختن تو بغلشون

چون برنگردیم به قاجار

پس تا جون دارم کودک‌همسری رو تقبیح میکنم و نمیذارم مدافعانش نوجوون ها رو گول بزنن

فکر کن اون طرف مشکلی نداره ولی تو به زور میخوای بهش بقبولونی که نه تو داغی والله که مشکل داری تو زند ...

خوب مشکل نداره آروم باش شوهر برای تو هم پیدا میشه دخترم 

خوب مشکل نداره آروم باش شوهر برای تو هم پیدا میشه دخترم

میش باهام اینطوری صحبت نکنی خانم محترم؟ بعد میگین چرا نسل شما اینجوریه. خو تو داری.. لا اله الا الله😑

چون زیر ۲۰ سال به نظرم فرد وارد جامعه نشده و دیدگاهش با یک فرد بالغ فرق داره میگیم این کار اشتباهه و خب بیش تر به نظرم خانوادش مورد مواخذه قرار میگیرن که با اگاهی از این موضوع دارن اجازه ازدواج به دخترشون رو میدن.

من خودم همیسه میگم زندگیم به قبل از ۱۸ سالگی و بعدش تقسیم میشه . چرا ؟ چون تا قبلش اصلا میگفتم خونه خوب چیه یه خونه قدیمی هم میشه توش زندگی کنم ، یا در موردمهاجرت میگفتم‌نه من اصلا دلم نمیخواد ولی الان میگم کاش برم و ...

این موارد فقط برای من نیست ادما وقتی وارد اجتماع میشن و سنشون بالا تر میره دیدگاهشون عوض میشه . و این از به سنی به بعد به نظرم درونی میشه . 

حالا فکر کن یه دختر که هنوز وارد اجتماع نشده و هنوز نمیدونه واقعا از زندگی چی میخواد ازدواج کنه قطعا توی مراحل زندگی به مشکل میخوره . 

میش باهام اینطوری صحبت نکنی خانم محترم؟ بعد میگین چرا نسل شما اینجوریه. خو تو داری.. لا اله الا الله ...

باشه به اعصابت مثلث باش 

فهمیدن این موضوع اصلا سخت نیست که دختربچه زیر 18 سال اجازه گرفتن گواهینامه نداره ، اجازه رای دادن نداره و... خیلی ساده اس که اجازه ازدواج کردن هم نداره 

شما ازدواج کردن که یه مسئله بسیار مهم هم فردی هم اجتماعی هست رو با ناخن کاشتن و غسل و وضو یکی میکنی؟ 

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love
عروس ما ۱۵سالش بود عقدش کردیم خدارو شکر راضیم هستیم خیلی همدیگه رو دوس دارن داماد ۳۰ ساله بود ...نزد ...

پدوفیل؟ 

عییییی

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love
2801