2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

این مشکل من نیست اگ شوهرتون قرص اعصاب مصرف می‌کرده ولی بهتون نگفته بعد عقد فهمیدید ولی براتون سنگ تموم گذاشته خونه به نامتون کنه عروسی عالی جهاز خوب اخلاقشم خوب باشه بعد یهو برا یه مدت کوتاهی مریض بشه و از کارافتادن بشه ولی دوباره خودش و جمع و جور کنه واکنش شما چیه طلاق میگیرید

غذا نمیپزه ظرف نمیشوره خسته شدم بس داد زدم گفتم بپز و بشور خاک توسرش امروز آنقدر داد زدم تا شام گذاش ...

شوهرت شوهر کرده؟

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
شوهرت شوهر کرده؟

😂😂

خدااا جونم عاااشقتم تو بودی که تو بدترین شرایطم کنارم بودی خودت میدونی دیوونه وار عاااشقتم اسم قشنگتو روی دستم تتو کردم تا وجودتو در خودم بیشتر از همیشه احساس کنم 😘🥰🧡
این مشکل من نیست اگ شوهرتون قرص اعصاب مصرف می‌کرده ولی بهتون نگفته بعد عقد فهمیدید ولی براتون سنگ تم ...

نه اصلا

کمکش میکنم تا درمان بشه

کنارشم

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
وقتی سرکار نمیره باید کار های خونه رو بکنه

شما خودت شاغل هستید؟

2801