2733
عنوان

شوهرم وزنه دوستش بهم خیانت کردن

708 بازدید | 52 پست

تو زندگی ۹ سالم با شوهرم زندگی خوبی نداشتم صبوری میکردم...بیمار دوقطبی بود که دارو نمیخورد روح وروانش داغون.دست بزن وبداخلاقی داشت.حتی وکیل گرفتم با برگه های پزشکی قانونیم شکایت کردیم ومحکوم شد.ولی رفتارش دست خودش نبود..ازاول ابتدا به شوهرمو زن دوستش شک داشتم ویک حسی میگفت یک چیزی هست چندین بار مچشونو پیامکی گرفتم ولی هرسری چون شلوغ میکردم گوش هارو ازم میگرفت ونمیتونستم عکسی از پیامک ها بگیرم....حتی چندین بار روبرو کشی شد بشوهرش گفتم شوهرش مرده ساده لوحیه...به خودش گفتم دست بردار پنهون ولاپوشونی میکردن ولی اینسری قفل گوشی شوهرم باز یود وموفق شدم از چت هاشون عکس بگیرم.....ساعت ۷ونیم صیح بود ساک جمع کردم رفتم دره خونه زنه...درزدم خداروشکر شوهرش اومد دم درو همه چیو یهش نشون دادم..ناگفته نمونه شوهرم چندماهی هست که دیالیزی شده وجفت کلیه هاش از کار افتاده...این اتفاق باعث شد دیگه نتونم ببخشمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در حال حاضر وکیل دارم وشکایتی مبنی بر زنای محصنه کردیم که در نهایت به رتبطه نامشروع محکوم میشن.من یک پسره ۵ ساله دارم...درگیر مریض داری از شوهرم بودم که متوجه خیانتش شدم

وای چ شرایط مزخرفی خدا جفتشونو ب زمین گرم بزنه ایشالا

زنیکه خراب و مرتیکه هرزه خوب باهم مچ شدن

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

شوهر یوبسش چی گف؟

چرا اینجور مردا اینطورین چیز خور میشن ؟

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
در حال حاضر وکیل دارم وشکایتی مبنی بر زنای محصنه کردیم که در نهایت به رتبطه نامشروع محکوم میشن.من یک ...

ولی ما برای کسی ک شوهرش زن برده بود خونه 

سر بزنگاه زنگ زدیم پلیس ورود نکردن 

گفتن ورود به عنف مرد هست و ما نمیتونیم وارد بشیم رفتن 

ولی گفتن اگ زنی مردی ببره خونش و شوهرش زنگ بزنه پلیس اونموقع ورود میکنیم

باشه تو خوبی...
2706