2733
عنوان

عاشق استادمون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره دوتا هم بچه داره

منم استاد هامو دوست دارم ولی نه عشق 

اونا با سوادن تحصیل کرده بعضا خوش اخلاق 

تحسین شون میکنم در قلبم دوست شون دارم نه به عنوان همسر 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه چرا باید عاشق کسی بشید که ۲۰ سالللل ازتون بزرگتره🥺💔به خودتون رحم کنین خب

آخه خیلی خوبه جنتلمن واقعیه البته متاهله قصد بدی ندارم فقط دست خودم نیست عاشقش شدم

فقط میتونم بگم خر نشو

بچه نیستی دیگه در آستانه ۲۰ سالی بکش بیرون ازش خودتو نابود نکن

با عرض معذرت دیگه خواهرانه گفتم

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
آره دوتا هم بچه داره

دیگه محو بشم بهتره

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
اصلا خوب نیست

پس شما دارید با ایشون. به عنوان پدرتون همذات‌پنداری میکنید.من وهمسرم استادیم معمولا زمانی که بچه ها ارتباط خوبی با والدین ندارند درگیر این روابط با استاد میشوند.دانشجو داشتم به مامانش گفته بود استادمون همسن تویه تو دیپلم هم بزور داری استادمون فوق دکتراست.مراقب باشید بیشتر درگیرش نشید.درس رواگر با استاد دیگیری میدهند با اونیکی بردارید.

منم همین جوری ام.عاشق آقایون پونزده بیست سال بزرگتر از خودم میشم

این اشتباهه محضه 

سعی کنین نشین 

باور کنین که زود پشیمون میشین💔

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙کاربری دست ۲ نفره👭🏻
آخه خیلی خوبه جنتلمن واقعیه البته متاهله قصد بدی ندارم فقط دست خودم نیست عاشقش شدم

نشین 

واقعا تمام تلاشتونو کنین که نشین 

بخدا که اشتباهه محضه 

مخصوصا اینکه متاهله

ذهنتونو عادت بدین 

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙کاربری دست ۲ نفره👭🏻
2706