2733
عنوان

پسری که زیاد خرج کنه هوله؟؟

1259 بازدید | 102 پست

سلام بچه ها ببخشبد اگه طولانیه ولی ممنون میشم تا آخر بخونید و راهنمایی کنید

من تقریبا یه شیش ماهی هست که آشنا شدم با یه پسری ولی نزدیک دوماهه که جدی تر شده رابطمون من 18 سالمه و اون ۲۳..

تو این دو ماه. 7. 8 باری بیرون و رستوران و کافه و اینا رفتیم که همشو خودش حساب کرده و نزاشته من حساب کنم هر بارم بین 5۰۰ تا یه تومن شده تقریبا...یه چند باری هم اینترنت گرفته یا غذا و خوراکی و اینا سفارش داده... کادوی خاصی نگرفته ولی چند روز پیش بهش گفتم که میخوام واسه عروسی خالم لباس بگیرم به اصرار خودش باهام اومد و لباس رو حساب کرد که نزیکای سه تومن شد

بنظرتون این خرجا زیادیه یا طبیعیه؟ و اینکه بنظرتون حتما مشکلی داره یا قصدش سو استفادست که میخواد خرج کنه و بعد منو مدیون خودش کنه؟؟ که نتونم بهش نه بگم؟.. ولی خودش و خانوادش خیلی مذهبی و معتقدن..تاحالا هم مسائل جنسی رو پیش نکشیده فقط اولا که من باهاش بدرفتاری میکردم و بی اعتماد بودم گفت که نترس تا رابطمون رسمی نشه من ازت رابطه نمیخوام و یه بار هم تاریخ پریودمو پرسید... تو این بیرون رفتنا هم فقط دستمو گرفته یا تو ماشین مثلا دستشو گزاشته رو پام و اینا..

من خیلی گارد میگیرم در مقابلش و حس میکنم یه ذره الکی بی اعتمادم بهش و دارم کم لطفی میکنم..حالا بنظرتون درسته رفتارم یا باید مهربون تر باشم؟

جدید نیستم دوستان😐💔💔💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا شنیدم وسرا جایی نمیخوابن ک زیرشون آب بره و الکی خرج نمیکنن و توقعاتی هم دارن در برابرش!!

ن همه اینطور نیستن 

خیلیاتون دشمنید ، زورتون نرسیده دوست موندید😉😏😎
2706