2733
عنوان

پسری که زیاد خرج کنه هوله؟؟

1267 بازدید | 102 پست

سلام بچه ها ببخشبد اگه طولانیه ولی ممنون میشم تا آخر بخونید و راهنمایی کنید

من تقریبا یه شیش ماهی هست که آشنا شدم با یه پسری ولی نزدیک دوماهه که جدی تر شده رابطمون من 18 سالمه و اون ۲۳..

تو این دو ماه. 7. 8 باری بیرون و رستوران و کافه و اینا رفتیم که همشو خودش حساب کرده و نزاشته من حساب کنم هر بارم بین 5۰۰ تا یه تومن شده تقریبا...یه چند باری هم اینترنت گرفته یا غذا و خوراکی و اینا سفارش داده... کادوی خاصی نگرفته ولی چند روز پیش بهش گفتم که میخوام واسه عروسی خالم لباس بگیرم به اصرار خودش باهام اومد و لباس رو حساب کرد که نزیکای سه تومن شد

بنظرتون این خرجا زیادیه یا طبیعیه؟ و اینکه بنظرتون حتما مشکلی داره یا قصدش سو استفادست که میخواد خرج کنه و بعد منو مدیون خودش کنه؟؟ که نتونم بهش نه بگم؟.. ولی خودش و خانوادش خیلی مذهبی و معتقدن..تاحالا هم مسائل جنسی رو پیش نکشیده فقط اولا که من باهاش بدرفتاری میکردم و بی اعتماد بودم گفت که نترس تا رابطمون رسمی نشه من ازت رابطه نمیخوام و یه بار هم تاریخ پریودمو پرسید... تو این بیرون رفتنا هم فقط دستمو گرفته یا تو ماشین مثلا دستشو گزاشته رو پام و اینا..

من خیلی گارد میگیرم در مقابلش و حس میکنم یه ذره الکی بی اعتمادم بهش و دارم کم لطفی میکنم..حالا بنظرتون درسته رفتارم یا باید مهربون تر باشم؟

جدید نیستم دوستان😐💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا شنیدم وسرا جایی نمیخوابن ک زیرشون آب بره و الکی خرج نمیکنن و توقعاتی هم دارن در برابرش!!

ن همه اینطور نیستن 

مَردُمِ شَهری که هَمه دَر آن میلَنگند به کسی که راست راه میرود میخَندَند... 
2706