2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂اینکه مسکنه... فقطم یکم خونریزی رو کمتر میکنه چ ربطی ب پریود نشدن داره آخه

نه عزیزم یه هفته قبل پریود شدن استفاده بشه تا دوهفته باعث میشه پریود نشی من مادرم داروسازه خودش مطمعنم

نه عزیزم یه هفته قبل پریود شدن استفاده بشه تا دوهفته باعث میشه پریود نشی من مادرم داروسازه خودش مطمع ...

چ جالب واقعا اینو دیگه نشنیده بودم😂

اوکیه یادم باشه بیماری اومد داروخونم بهش پیشنهاد بدم بنده خداها میخوان برن زیارت حق دارن

نه برای من ک موثره یه هفته قبل پریود استفاده کن تا ۱۷ زور اینا

یه هفته قبل پریودم میشه ۱۰ تیر تا چندم استفاده کنم؟

خیلی ممنون

متاهل💍اگه جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس و حرفات به.....
از این ب بعد بشنوین..

والا عزیزم من آخرین بار از استادم پرسیدم گفتن نه تاثیری نداره

مفنامیک سطح پروستاگلاندین کاهش میده

پروستاگلاندین یک ماده ای شبیه هورمونه که باعث التهاب میشه مفنانیک اثر آنزیم سیکلوکسیژناز پروستاگلاندین رو مسدود میکنه همین... برای همین درد و التهاب رو کم میکنه 

اثرش رو پریود رو واقعا نشنیدم من...  اینهمه گارد گرفتن نداره ک

والا عزیزم من آخرین بار از استادم پرسیدم گفتن نه تاثیری نداره مفنامیک سطح پروستاگلاندین کاهش میدهپرو ...

ببنین من این اصطلاحایی ک گفتین رو نمیدونم اصلا چی هست مادر من داردساز هستش و اون بهم این دارو رو میده وقتایی نمیخوام پریود بشم و برای من تاثیر گذاره ایشون نظر خواستن منم تجربم رو گفتم خواستین خصوصی تشریف بیارین اسم مامانم رو بگم متوجه شید ک حرف مفت نمیزنم

ببنین من این اصطلاحایی ک گفتین رو نمیدونم اصلا چی هست مادر من داردساز هستش و اون بهم این دارو رو مید ...

عزیزم چرا ناراحت میشی💙

هر تجربه ای برای شما ک خوب بوده دلیل نمیشه برای دیگران هم خوب باشه

خواستم در وجه خودم راهنمایی درست کرده باشم ایشونو...  

مادرتون هم همکار بنده هستن حتما شرح حال درستی از شما دیدن که این دارو رو پیشنهاد دادن... 

عزیزم چرا ناراحت میشی💙هر تجربه ای برای شما ک خوب بوده دلیل نمیشه برای دیگران هم خوب باشهخواستم در و ...

نه ناراحت نشدم شما گفتین کلا تاثیری نداره و اینا چون من وقعا تاثیر میبینم از این دارو

حالا شاید این قرص برای ایشونم خوب بود گفتم ک تجربم رو گفتم

2706