2733
عنوان

چطوری فراموشش کنم؟؟؟

79 بازدید | 11 پست

از یکی از همکارام خوشم میاد و دوسش دارم چون یه مدت خیلی بهم توجه کرد و دور و برم میومد و رفته بود تو نخم. بعد که من ازش خوشم اومد باهام انگار سرسنگین شد و کاری ب کارم نداشت تا اینکه تصمیم گرفتم بیخیال بشمو از فکرش بیام بیرون اینه که خوش برخورد اما عادیتر رفتار کررم باهاش. حتی پنجشنبه تیپ زده بود انگار قرار داشت ولی اصلا نگاش نکردم. الان دوباره مثل قبل شده و توجه میکنه و باهام رفتارش خوب شده. من نمیدونم چرا اینجوری میکنه و نمیدونم چطوری فراموشش کنم چون دلم میخواست باهم اوکی بشیم ولی حتی شمارمو تو گوشیش سیو نکرده کار داره با خط دفتر تماس میگیره، بنظرتون منظورش چیه و من چطور باید فراموشش کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اومدم سرد بشما ولی دوباره اومد و اومد دور و برم باز

مردا همینن، تا احساس کنن دوسشون داری هوا ورشون میداره، وقتی هم محلشون نمیذاری هزار کار میکنن تا عاشقت کنن و عقده هاشونو مرهم بذارن

مردا همینن، تا احساس کنن دوسشون داری هوا ورشون میداره، وقتی هم محلشون نمیذاری هزار کار میکنن تا عاشق ...

اره اخه دو روز قبلشم با تیپ خیلی خوب پاشد یسر اومد اونجا انگار داشت میرفت جایی بعد من اصلا نگام نکردم یه سلام سرسری کردمو رفتم اونور تا بره