2777
2789
عنوان

وگن داریم اینجا؟

91 بازدید | 24 پست

راضی هستید؟

من نیمچه وگنم😅

یعنی فقط لبنیات و مرغ و تخم مرغ میخورم

غذاهای دریایی و انواع گوشت قرمز و.. اصلا مصرف ندارم

طرفدار تیمی هستم که ازش قهرمانی زیاد دیدم😍😍♥️🚩🚩طرفدار تیمی که سرور همیشگی بعضیاست😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️              و همانا خداوند پرسپولیس را آفرید که اس _ ق _ ال بدون سرور نماند😍😍♥️♥️🚩🚩🚩🚩🚩🚩
منم سو تغذیه دارم

چرا؟

به خاطر وگنی؟

طرفدار تیمی هستم که ازش قهرمانی زیاد دیدم😍😍♥️🚩🚩طرفدار تیمی که سرور همیشگی بعضیاست😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️              و همانا خداوند پرسپولیس را آفرید که اس _ ق _ ال بدون سرور نماند😍😍♥️♥️🚩🚩🚩🚩🚩🚩

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

منم مثل شما پولوتارین هستم

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
دلم برای مرغ سوخت طفلک حساب نشد😂من که وگن نیستم ولی موفق باشی♡

وای من بدون مرغ نمیتونم زندگی کنم ب خدا😅

ولی از بقیه گوشت ها واقعا حالم بد میشه اگه بخورم شاید چون خیلی بو دارن و..

منم مثل شما پولوتارین هستم

عه پس منم اینم

مرسی که گفتی زدم گوگل فهمیدم چیه

یعنی چی؟

کسی که گوشت ماکیان میخوره ولی گوشت قرمز و دریایی نمیخوره

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
بعد پروتین های خاصو از طریق مصرف قرص میخورین؟یا همه نیازاتون برطرفه؟

گوشت قرمز و دریایی هیچ چیز خاصی نداره که توی مواد دیگه موجود نباشه

باز به نظر من مرغ بو داره و خیلی باهاش مشکل دارم😂

سینه بو نداره

رون و گردن و بال یکم بو میدن 

2801