2777
2789
دوست دارم مشکلی هست؟؟؟؟سایت عمومیه فقط ی اسم ازش مونده وگرنه اجازه ثبت نام نمیدادن به بقیه و اطلاعات ...

من حرص نمیخورم صفحه اول شما حرص خوردی  فشای شدی ،به عنوان اصلی سایت بی توجه بودی اوندی فشاری نظر دادی وگرنه من کاملا منطقی دارم میگم اینجا سایت بارداریه ،راجب چی بگیم ؟؟؟؟ عنوانش گنده نوشتن نی نی سایت !!!!

یعنی بحث اصلی بچس و بارداری دوس نداری بخونی نخون نبین نیا تو تاپیک مگه وقتی شماها راجب کنکور میگین ماها میگیم نگین؟تازه خیلیا طرفتونو میگیرن 

پس شمام حال نمیکنی نیا داخل اینجا سایت همین مسئله ست 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ایشون اول به ما که هم جنسشیم و سایتم خاص ماست اومد توهین کرد در ضمن برو صفحه اول بخون شما طرف بد قضی ...

کجا توهین کردم دقیقا؟؟؟

فحش دادم ؟؟ چی گفتم ؟!

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. دوتا تاپیک قبلمو معذرت میخوام که جواب پیام هاتونو ندادم واقعا حال و حوصله ندارم جواب بدم .ولی خیلی ممنونم ازتون که پیام گذاشتین .بعدا که حالم اوکی بود جواب میدم .🙏یک تک فرزند  هستُم🥲💔 لینک ناشناس هر چی دوست دارین نظری انتقادی بدی خوبی هر چی بگین 🔥🔥🔥🔥https://harfeto.timefriend.net/17222851450537

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

کجا توهین کردم دقیقا؟؟؟فحش دادم ؟؟ چی گفتم ؟!

همین که میای مگی چه خبره چرا همش بارداری و فلان مگه قبلا نزاییدن توهین نیست ؟؟

من اصلا طرف حرف استارترم نیستم چون بد حرف زد و اصلانم درست نیست ،ولی اصلا عنوان سایتو ببین بعد بیا اینجوری بگو ...

من خودم یکی از کساییم که میگم به کنکوریا چیکار دارین که گیر میدین  میان و .... تازه کلی تجارب خودمم میگم راجب دانشگاه و ...

ولی یکی تو سایت خاص ما بیاد به ما بگه چتونه انگار قبلنا نزاییدن واقعا ناراحت کنندس ... ادم با ادم فرق داره ،بدنا متفاوته...

خب دوس نداریم میتونیم نیاییم تو تاپیک بقیه، عنوان تاپیک که مشخصه 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2802
@niniyar_3 @niniyar_5

سلام اول این که وقتی یکی تگ میکنه سعی کنین چک کنین شما دیگه تگ نکنین با تگ زیاد فقط باعث کندی کارم میشین و خیلی ها که منتظر لغو هستن رو دیر ببینم یا اصلا نبینم و اتش دعوا رو هم تند میکنین ، یک بار روی فحش تگ کنین می بینم و میام نیاز نیست روی تک تک پستها تگ کنین این کار باعث میشه توهین بیشتری بهتون بشه

فالگیر، موهاش مشکیه دوتا هم چشم داره                                                                 دختر، وااااای این که همه چی رو میدونه  
@niniyar_5

سلام اول این که وقتی یکی تگ میکنه سعی کنین چک کنین شما دیگه تگ نکنین با تگ زیاد فقط باعث کندی کارم میشین و خیلی ها که منتظر لغو هستن رو دیر ببینم یا اصلا نبینم و اتش دعوا رو هم تند میکنین ، یک بار روی فحش تگ کنین می بینم و میام نیاز نیست روی تک تک پستها تگ کنین این کار باعث میشه توهین بیشتری بهتون بشه

فالگیر، موهاش مشکیه دوتا هم چشم داره                                                                 دختر، وااااای این که همه چی رو میدونه  
سلام اول این که وقتی یکی تگ میکنه سعی کنین چک کنین شما دیگه تگ نکنین با تگ زیاد فقط باعث کندی کارم م ...

سلام نی نی یار پنج، یه مساله دارم، یه تاپیک دارم که قفل نی نی یار داره، واقعا پشیمونم از نظر اخلاقی بخاطر اون کامنتی که گذاشتم که باعث قفل شدنش شد، هر چی لینکش رو میفرستم برای پاک شدن پاک نمیشه، آیا قوانین خاصی داره؟

سلام نی نی یار پنج، یه مساله دارم، یه تاپیک دارم که قفل نی نی یار داره، واقعا پشیمونم از نظر اخلاقی ...

سلام باید حتما خانوادگی باشه تا پاک کنن منو تگ کنین تو تاپیک ببینم

ممنونم که پاسخ دادید، خیلی عذاب وجدان دارم...نمیتونم تگتون کنم روی اون کامنت ها...قفل نی نی سایت دار ...

اهان لینکم نمیتونین بذارین؟ 

اهان لینکم نمیتونین بذارین؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13597489/%d8%a7%d8%b2-%d8%a8%d9%84%d8%a7%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%da%af%db%8c%d8%af-%da%a9%d9%87-%d9%85%d8%a7%d8%af%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%b3%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%a7%d9%93%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%87?postId=339723393

این لینکش هست، چهار پنج کامنت آخر، نمیدونم چرا استیکر خنده گذاشته بودم...واقعا شرمندم پیش خودم، اگه بشه کل تاپیک رو پاک کنید سپاسگزار میشم

كمتر اطلاعات خصوصي خودتو به همه بگو

چرا بايد همه خبر دار باشن شما استراحتي

من كل بارداريم با هيچمسي رفت امد نكردم

جاريمم اصلا نديدم وقتي حامله بود.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2801