2777
2789

چند ماهیه یه خواستگار با اخلاق خشک و سرد دارم که ولم نمیکنه از یه طرف هم مدام ایراد میگیره ازم و توقعاتی داره که من نمیتونم از عهده شون بربیام نمیدونم چیکار کنم هر موقع هم میخوام بگم ما باهم جور نیستیم یه جور قانع میکنه که نه تو میتونی ما میتونیم و فلان در کل روز هیچ زنگ و.. نمیزنه سرگرم کارشه کارش تعمیرات صافکاری و ایناست اکثرا مشغوله کاره دروغ نمیگه ولی من دوست دارم طرفم بهم ابراز علاقه کنه تو این چندماه بجز یکبار ابراز نکرده و مدام هم میگه بخودت برس نمیدونم دوسم داره یا نه ولی این رفتارای ضد و نقیضشو نمیفهمم،،،چرا اینطور رفتار میکنه ؟ 

دختری از اواخر دهه شصت 💚، لطفا یه صلوات برای اینکه منم به عشقم برسم🥺

اگه ادرس محل زندگیتو‌ندارهبدون خداحافظی برو

راهش اینبعد‌خطتتو‌خاموش کن

بابا جونم دلممم برای بغلت  یه ذره شده،  زندگی واسم خیلی طاقت فرسا شده،گاهی میگم کاش منو ببری پیش خودت ،کاش کاری کنی که دل لعنتی م آروم‌بشه.من با همه چی کنار اومدم جز نبودت🖤قدر داشته هاتون رو‌بدونید❤️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
اگه ادرس محل زندگیتو‌ندارهبدون خداحافظی بروراهش اینبعد‌خطتتو‌خاموش کن

مزاحم نیست اصلا مزاحمتی نداره کبریت بی خطره فقط میخوام بدونم چرا ضد و نقیض رفتار میکنه

تو هم توقع کن ازش. بذار قشنگ به دعوا بکشه. چون تو خودتو خواسته هاتو ابراز نمی کنی. فقط از خواسته اون خوشت نیمده. اون با خودش فکر می کنه مشکلی نیست. شروع کن مثل خودش گفتن توقعاتت. میذاره میره

تو هم توقع کن ازش. بذار قشنگ به دعوا بکشه. چون تو خودتو خواسته هاتو ابراز نمی کنی. فقط از خواسته اون ...

اره دقیقا من هیچی نمیگم یعنی میگم توقعی ندارم 

مزاحم نیست اصلا مزاحمتی نداره کبریت بی خطره فقط میخوام بدونم چرا ضد و نقیض رفتار میکنه

ولش کن

اصلا 

همسو نیستید 

پس بلاکش کن

یا هرچی زنگ‌میزنه‌‌ پیام‌میده ج‌نده

وقتی. ج میدی فکر میکنه داری ناز میای

بابا جونم دلممم برای بغلت  یه ذره شده،  زندگی واسم خیلی طاقت فرسا شده،گاهی میگم کاش منو ببری پیش خودت ،کاش کاری کنی که دل لعنتی م آروم‌بشه.من با همه چی کنار اومدم جز نبودت🖤قدر داشته هاتون رو‌بدونید❤️
من بایکی بودم خیلی دوسم داشت شغلشم به شدت سخت بود روزی15ساعت سرکار ولی تو تایم نهارش یاوقت استراحتش ...

این یک یا نهایت دو پیام میده

اره دقیقا من هیچی نمیگم یعنی میگم توقعی ندارم

شروع کن بگو تو منو دوست نداری.ابراز علاقه نمی کنی. به خودت برس‌. فلان چیزتو تغییر بده. می دونم برای کسی که نکرده سخته. ولی من خودم با کسایی که این مدلی بودن مجبور شدم همینجوری تهش قاطی کنم. چون هرچی می گفتم فلان کارو بکن. صحبت کنیم ببینیم تفاهم داریم یا نه. اصلا فقط تو فکر خودش بود. تهش رک و راست و باعصبانیت حرفامو زدم و کات کردم

شروع کن بگو تو منو دوست نداری.ابراز علاقه نمی کنی. به خودت برس‌. فلان چیزتو تغییر بده. می دونم برای ...

اره باید از اول همین کارو میکردم 🌼🌷

خودتو بگیر سرد شو شاید به خودش بیاد

والا منم دیگه بی تفاوتی میکنم براش پیامشو یه روز بعد سین میکنم و مثل خودش یک کلمه ای جواب میدم 

2801