2733
عنوان

جدیدا چقدر معلم ها خوب شدن

290 بازدید | 21 پست

از نظر ظاهری قبلا اینطوری نبود امروز رفتم جایی کار داشتم یه آقا پسری اومده بود معلم بود قد بلند چهار شونه قیافه عالی تیپ مردونه بدتر اینکه صداش هم خیلی خوب بود قشنگ توانایی مدل شدن رو داشت قبلا معلم ها اصلا اینقدر خوب نبودن معلم های خانم هم خیلی خوب شدن 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

آره خوب شدن

معلم ها به خودشون میرسن 

به لباساشون

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ول اخلاقا گ تر شده 

من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

حذف-تاپیک-حق-ماست#  

تاپیک متفرقه نزنید تا خانم تهرانی به قول و وعده ی خودشون رسیدگی کنند

ما مثل برده های این خانوم شدیم تو سایت که با تاپیک زدن باعث درآمد براش شدیم

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
ول اخلاقا گ تر شده

این بنده خدا که خیلی آروم و مودب و متین صحبت میکرد انشالله با دانش آموزها هم همینطوری رفتار میکنه 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
ممنون عزیزم خوبی از خودته🥲🤍😂

😘😂 خواهش میکنم

معلم کلاس دوم داداشم که مدرسه رو با عروسی اشتباه میگرفت😐😐😐

😂برای روحیه بچه ها بوده 

ول اخلاقا گ تر شده

اتفاقا قدیمیا بدتر بودن🤨

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
2706