2733
عنوان

چقد درس خوندن سخته خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1921 بازدید | 150 پست
پرستاری ؟

نه از هوشبری تغییر رشته دادم علوم آزمایشگاهی . 

من اعصابم خورده ، تغذیه ، کاردرمانی، گفتار درمانی، شنوایی سنجی ، اینا هم آورده بودم ولی نرفتم. حداقل میتونستم مطب بزنم نه ن الان برا بقیه کار کنم. انقد پشیمونم. 

توعم مث من بدبختی ک ولی سعی کن واس کنکور تو خونه نمونی وگرنه دیوونه میشی

من طرحم الان، کنار بیمارستان میخوام بخونم. ولی نمیدونم میترسم وسط راه کم بیارم. 

تاحالا چندتا کار شروع کردم ک ازشون خوشم‌نیومده و ول کردم، آنلاین شاپ، گرافیک، خیاطی. دیگه ب خودم اعتماد ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه از هوشبری تغییر رشته دادم علوم آزمایشگاهی . من اعصابم خورده ، تغذیه ، کاردرمانی، گفتار درمانی، شن ...

می‌دونی مطب و دم دستگاش چقدر هزینه میخواد ؟ چقدر دوندگی برای مجوز مطب دادن ، بعدم شاید آنچنان سود نمی‌کردی 

من طرحم الان، کنار بیمارستان میخوام بخونم. ولی نمیدونم میترسم وسط راه کم بیارم. تاحالا چندتا کار شرو ...

من طرحمو نرفتم طرحم اضافه خورده بدبختیم یکی دوتا نیست

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
برو صحبت کن طرحت رو بری سازمان انتقال خون یا مرکز بهداشت. بابات پزشکه پارتیت بشه. ک بتونی کنارش برا ...

مرکز بهداشت خیلییی چرته

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من طرحم الان، کنار بیمارستان میخوام بخونم. ولی نمیدونم میترسم وسط راه کم بیارم. تاحالا چندتا کار شرو ...

حقوقت چقدره ؟ علوم آزمایشگاه هم خوبه 

اگه بخاطر علاقه قلبی پزشکی میخوای تلاش کن 

ولی اگه برا پز و حرف مردم و به به و چه چه دیگرانه اون موقع نظر قطعی نمیتونم بدم 

به این فکر کن اگه مثلا پزشکی هیچ پرستیژ و هیچی نداشت بازم می‌رفتی ؟ 

می‌دونی مطب و دم دستگاش چقدر هزینه میخواد ؟ چقدر دوندگی برای مجوز مطب دادن ، بعدم شاید آنچنان سود نم ...

اخه همه دوستام مطب زدن.... درصورتیکه رتبه و معدل من از اونا بهتر بود. خیلی احساس شکست دارم تو این‌زندگی. من آزمون دبیری هم قبول شدم ولی چون طرح نرفته بودم و مدرک نداشتم اونم قبولم نکردن، چندتا کار آزادم امتحان کردم ک یا نشد یا خودم نخواستم. 

حقوقت چقدره ؟ علوم آزمایشگاه هم خوبه اگه بخاطر علاقه قلبی پزشکی میخوای تلاش کن ولی اگه برا پز و حرف ...

برا این میخوام برم پزشکی ک دل خودم آروم بشه. من فیزیوتراپی هم دوس دارم خیلی. برا مامانم میخواستم پزشگی بیارم ک مامانم فوت کرد. دیگ برا دل خودمه. 

حقوق هنوز ندادن ،ماهه اوله طرحم. فک کنم ۱۳،۱۴ باشه 

برا این میخوام برم پزشکی ک دل خودم آروم بشه. من فیزیوتراپی هم دوس دارم خیلی. برا مامانم میخواستم پزش ...

لیسانس ب پزشکی بده

2706