2733

۱۰ نمره از امتحانمون معنی شعره 

شعرا هم خیلین اصلا نمیرسم کلشو بخونم

اگه معنیاشو از خودم دری وری بنویسمم نمره میده استاده؟🥲بنظر خیلی سختگیر نمیاد

میخوام بدونم مدل دبیرستانی تصحیح میکنن یا ن فقط پر کنی بسه

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که نداشتم این مدلی ،استادمون تستی گرفت ولی استادی که دوستام باهاش کلاس داشتن براش مهم بود که واژه های کلیدی رو حتما بیارن ،باز استاد با استاد فرق داره ...از بچه های دانشگاهتون بپرسی بهتره 

🤍🩶🖤
من که فردا امتحانه هیچی نخوندم😂😂البته میان ترمم خوب دادم

معنی ابیات و کامل نوشته بودی؟چ مدلی تصحیح کرده بود واسه شما

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!
من که نداشتم این مدلی ،استادمون تستی گرفت ولی استادی که دوستام باهاش کلاس داشتن براش مهم بود که واژه ...

یا خدا تستییی

من جلسه اخرم نبودم سر کلاسش نکنه تستیه💀😂الفاتحه

سوالی رو بی‌جواب نذار اصلا معنی شعرا رو هم می‌تونی روزنامه‌وار بخونی که دستت بیاد چیا بنویسی

بدبختی اینجاست ک معنی نداره😂از رو کتاب درس داده منم معنیاشو ننوشتم 

چن نفر نوشتن ولی خیلییییه بیت ها

اتفاقا امتحان ما خیلی آسون بود ،هر چی استاد گفته بود خونده بودم ،۲۰ شدم😶

مثلا گفتم عمومی بردارم معدلم بره بالا الان ب فلاکت افتادم هم سر این هم تفسیر نهج البلاغه

بدبختی اینجاست ک معنی نداره😂از رو کتاب درس داده منم معنیاشو ننوشتم چن نفر نوشتن ولی خیلییییه بیت ها

این بده 😂

بباف بره ما یه تعداد از استادامون وجبی نمره میدادن هر چی پاسخنامه سیاه‌تر نمره بالاتر 😂