2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید بهداشت دهان و دندان تون رو بیشتر رعایت کنید 

الان با محلول  آب نمک یا سرم شوینده دهن تون رو بشورید و بعد مسواک و نخ دندون بزنید و مجدد با سرم شوینده یا آب نمک بشورید و اگر رفع نشد از قطره آشیلا یا مورد برای رفع اون استفاده کنید

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
برای افت فقط پماد تریادنت خوراکی هم هست بره پایین اشکال نداره ......من ۹ ماه یه افت زده بود خوب نمیش ...

چند هست قیمتش ؟

بدون نسخه پزشک میشه گرفت از داروخونه؟ 

بیماری لثه رو جدی بگیر چون به کندی پیشروی می کنه تو مراحل پیشرفته میرین پیش پزشک که کار از کار گذشته حتی دندانپزشک هم ممکنه بگه چیزی نیست حتما برو پیش متخصص لثه دکتر علی قمری فوق تخصص بیماریهای لثه و ایمپلنت رو داره اگر غرب تهرانی خیلی خوبه برو پیشش

باید بهداشت دهان و دندان تون رو بیشتر رعایت کنید الان با محلول آب نمک یا سرم شوینده دهن تون رو بشور ...

عزیزم یه سوال

چند باری وقتی با زبونم به لثه فشار اوردم خون اومد ازش البته در حد کم زود هم بند اومد 

میتونه بخاطر کمبود ویتامین سی باشه؟؟ 

جرم هم داره 

چیکار کنم؟ راه حل خانگی؟ 

2706