2777
2789
عنوان

چجوری سرگرم و شاد باشم؟

60 بازدید | 11 پست

یه مدت بود افسردگی گرفته بودم الان میخوام حسابی سرگرم و شاد شم چکار کنم؟هم از لحاظ زیبایی و لباس و هم از لحاظ سرگرمیمم کلا بگین چیکار کنم تازه لاغر هم شدم میخوام چاق شم یکمم

چاق شو.ورزش کن .با دوستات و ادمای شوخ و شاد وقت بگذرون .حتما فیلم ببین .مهارت یاد بگیر.اگه شرایطشو داری لباس بخر قشنگ کن خودتو .نقاشی و طراحی برا سرگرمی خوبه 

- این روزا کمتر کسی زندگی میکنه اکثر آدما فقط وجود دارن

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

منم همین بودم ولی الان حالم خوبه مثلا گاهی اهنگ میزارم جلو آینه میرقصم حرف دیگران برام اهمیت نداره مهم شادی خودمه 

سعی میکنم خودم خودمو شاد نگه دارم کافیه بخوای کل زندگیت زیر رو میشه

زندگی کوتاهتر از اونیکه بخوای ب اتفاقای گذشته فکر کنی پس حذف کن خاطرات گذشته رو بساز زندگی و آینده رو دوباره جوونه بزن پیشرفت کن موفق شو تو لایق بهترینایی💖
پوستم عالیه 😍ولی دوس دارم چاق شم چاقم بشم

عزیزم😍تایپک بزن درمورد چاق شدن کسایی که تجربه داشتن شاید بتونن راهنماییت کنن درکل سعی کن زیاد خونه نشین نشی باشگاه کلاسی چیزی 

یعنی میتونم اعتماد بنفس و بالا ببرم😍

صدرصد منم اعتماد بنفس نداشتم خدایی از خیلی چیزا ناراحت بودم و‌ افسرده و... ولی الان واقعا حالم خوبه اول از همه آدمای سمی زندگیتو بزار کنار کمتر باهاشون رفت و آمد کن برای آرامش اعصاب و روانت بعدشم خودت خودتو شاد کن برقص بگو بخند جلو اینه با خودت حرف بزن برقص این کار باعث میشه اعتماد بنفس بگیری منم از یکی تو همین نی نی سایت شنیدم انجام دادم فقط کافیه خودت بخوای رو خودت کار کن صدرصد نتیجشو میگیری 

زندگی کوتاهتر از اونیکه بخوای ب اتفاقای گذشته فکر کنی پس حذف کن خاطرات گذشته رو بساز زندگی و آینده رو دوباره جوونه بزن پیشرفت کن موفق شو تو لایق بهترینایی💖
خدا خیرت بده گلم😍

فدات💖