2777
2789
عنوان

پول تو کارتم نیست دارم میمیرم

296 بازدید | 17 پست

بچه ها من تو کارتم پول نباش حس افسرگی میگیرم فکزم درگیر میشع دلم میخاد گریه کنم بهم ریختم دلم میخاد با همه قهر کنم الان با نامزدم قهر کزدم هزار تومنم ت کارتم نیست 😭

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

منم پول نداشته باشم حالم بده

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

من هاپو میشم.اعتماد به نفسم میاد پایین

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
منم همینطورم اما الان دیگه مدیریت کردم تو یک کارتم پول رند میزنم یه مشکلی دارم پولم از رندی در بیاد ...

منه اسکل اگر  مجبور بشم خرج کنم از رندی دربیاد بقیشم باخیال راحت خرج میکنم تا باز رند بشه خورده  نداشته باشه😑😑😑😐😐😐

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موهای فرفریت شده دلیل این زندگی....
منم همینطورم اما الان دیگه مدیریت کردم تو یک کارتم پول رند میزنم یه مشکلی دارم پولم از رندی در بیاد ...

وای اینکه منه

با هزار زحمت رند میکنم

کمتر از ۲۴ ساعت پیام میاد سود حساب مبلغ ۱۲۳۳۴۴۵۶۶۷ تومان

😄

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
منه اسکل اگر مجبور بشم خرج کنم از رندی دربیاد بقیشم باخیال راحت خرج میکنم تا باز رند بشه خورده ندا ...

واااای😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ببین وقتی تو اوج پولی سری یک مبلغ و بزن تو کارت دیگت بعد به خودت بگو این باشه مثلا برم فلان دندونمو درست کنم یه ذره که میره جلوتر بگو انقد دیگهم بزنم تا بتونم طرح لبخند بزنم 

باز همینجور برو جلو 

نرخ چیزی روهم نگیر که بگی خب فلان چیز که قیمتش میشه فلان تومن مابقیش اضافست برم خرج کنم و..

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
وای اینکه منهبا هزار زحمت رند میکنمکمتر از ۲۴ ساعت پیام میاد سود حساب مبلغ ۱۲۳۳۴۴۵۶۶۷ تومان😄

😂😂

شما نمیخوای افتخار بدی برای مواد غذایی و خرید لباس اینترنتی تجربیاتتون و در اختیارمون بزاری.‌؟

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
😂😂شما نمیخوای افتخار بدی برای مواد غذایی و خرید لباس اینترنتی تجربیاتتون و در اختیارمون بزاری.‌؟

اخه من اسنپ فودی ام 😄

2801