2733
عنوان

شما موهای بدنتونو با چی شیو میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3741 بازدید | 143 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نوره بسته بندی داره تو مغازه بگو پودر بهداشتی عطاری هم داره

میریزی تو ظرف یکم مثل گچ درست کنی هم میزنی یجور نه صفت میشه نه شل میمالی رو پوست ۱۰ دقیقع شد میشوری

ناحیه دستگاه تناسلی بخواطر موهاش ضخیم بهتر روش تیغ بزنی چون شل میشه مو ولی موها ضخیم در نمیاد از تو پوست

ناحیه پوست نرم داره زیاد نذار بمونه میسوزونه مثلا ناحیه رون پا باسن و ...

چطوری میزنی شما ؟

میریزی تو یه ظرف یکم آب داغ میریزی روش حالت خمیری باید بگیره بعد میزاری رو پوستت ۵ دیقه بمونه بعد میشوری البته من بخاطر اینکه مویی چیزی رو پوستپ نمونه بعد اون پنج دیقه با کیسه میسابمش بعد میشورم پوستو برق میندازه واقعا

نوره چیه؟

سوال منم هست🙂 

من که تاحالا فقط از تیغ استفاده کردم 

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
ولی من بدون ژیلت نمیتونمممم🗿

ببین ژیلت خیلی راحته کار باهاش اگه دقت کنی زخمم نمیشی ولی مشکل اینه تیره میکنه پوستو و اینکه مو ها رو به مرور ضخیم و زیاد می‌کنه 

2706