2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودم

ورزشکار

اهل درس وبرنامه 

مغرور 

ب کسی باج نمیدم

کلی هدف دارم

خوشگل شیک پوس چهرمم جذاب

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

ب خودم گفتن

نمیدونم چرا ولی خب بهم گفتن 

شاید ب خاطر  اینه در عین خوش برخورد و صمیمیتم همچنان راز آلودم براشون 

چون عادت ندارم فورا همه چی رو راجع ب خودم بگم ب هرکسی و ویژگی ها دیگ..

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
کسی تونست توصیف کنه واقعا کارش درسته ، کاریزما یه چیز حسیه اخه چطوری توصیفش میکنین

خودم مثال بزنم 

فردی که همه رفتاراش اروم و محتاط بود اما به موقعش شوخ و جذاب 

به ظاهرش خیلی می رسه و همیشه بوی خوبی میده 

بارونو دوس دارم🌱

یه آقای هستن سید هستن و امیدوارم سایه شوم بالای سر کشورمون باشه تا همیشه .برای سلامتیش همیشه دعا میکنم 

💜کانال فاال حافظ من در ایتا💚 https://eitaa.com/fale_hafez_noorani                           جواب سوالاتت رو از حضرت حافظ بپرس🌸☺️
خودم مثال بزنم فردی که همه رفتاراش اروم و محتاط بود اما به موقعش شوخ و جذاب به ظاهرش خیلی می رسه و ه ...

دقیقا منم همینم 

شاید ب خاطر همین گفتن بهم پس

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

کسی که درعین زیبایی طبیعی همیشه یه آرایش ملیح داره مثلا درحد یه کرم پودر ورژ....قبل بیرون رفتن دوش میگیره حتما دندون هاشو مسواک میزنه...از عطر های خوشبو استفاده میکنه..‌.لباس هاش خاص هستن طوریکه همه میپرسن از کجا خریدی ...خاکی و مهربون ...با همه با احترام برخورد میکنه فقیر وپولدار فرق نمیکنه

2706