2777
2789
مگه نمیگی خونه نداره که عروسی نمیکنید؟پس کجامیخواهی بری الان؟

چیکار کنم تحت هرشرایطی خودش رو موظف بوده وظیفش بدونه ک باید نیاز های مالیمو تامین کنه؟

عَه شْق بِرینکَه نِه دَه هَیلی بْژی نِه دَه هِیلی بَمْری!
چیکار کنم تحت هرشرایطی خودش رو موظف بوده وظیفش بدونه ک باید نیاز های مالیمو تامین کنه؟

ولی من بازم بهت میگم برو مشاوره حتما!

نذار به یکسال نکشیده تو خونه همچین آپمی پیر بشیاول مشکلتون روحل کن بعد عروسی کن

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ولی من بازم بهت میگم برو مشاوره حتما!نذار به یکسال نکشیده تو خونه همچین آپمی پیر بشیاول مشکلتون روحل ...

حتما خودم تنهایی میرم مشاوره چون قبلا درموردش ک با همسرم صحبت کردم معتقد بود دیوونه ها میرن مشاوره(سوادفرهنگیش متاسفانه پایینه)

طبق تاپیکم الان خونه مادرهمسرم هستم همسرم چند روزی بود کامل قطع ارتباط از لحاظ مالی هم همیشه توی بحث منوتوی فشار میزارع بحثم برسراین بود باخانوادتم حق نداری جایی بری ک من گفتم نمیتونم چنین چیزی بپذیرم که خودم قدرت تصمیم گیری درمورد خودم نداشته باشم الان بعد ازچند روزدیدمش سلام کردم یه زیرلبی جواب داد مشخصه اون شاکیه ک چرا من ن بی منطق نمیپذیرم الان بنظرتون من پیش قدم بشم برای حل مشکل بااین ک مقصر نیستم یا صبرکنم خودش پیش قدم بشه همیشه من پیش قدم شدم متاسفانه باعث بدعادت شدن ایشون شده

2802

شهریه دانشگاهم ک قراربود بدن ندادن اطلاع ندارن که خودم دادم به نظرتون چطور برخورد کنم تقاضا کنم یا بهشون نشون بدم که میتونم از پس خودم بربیام

طبق تاپیکم الان خونه مادرهمسرم هستم همسرم چند روزی بود کامل قطع ارتباط از لحاظ مالی هم همیشه توی بحث ...

سلام

بنظر من این اقا اخلاقش همینه و تغییر نمیکنه 

به اصطلاح مردسالاره و عذر میخوام میگم به دید تحقیر و کوچک بودن به زن نگاه میکنه 

پیش یه مشاور برین ولی اونجوری که شما گفتین مشخصه در آینده خیلی سختی بکشین 

بازم تصمیم با خودتون 

سلامبنظر من این اقا اخلاقش همینه و تغییر نمیکنه به اصطلاح مردسالاره و عذر میخوام میگم به دید تحقیر و ...

دقیقا کاملا اخلاق مردسالاری داره که زن فقط باید توی خونه بشینه 

سلامبنظر من این اقا اخلاقش همینه و تغییر نمیکنه به اصطلاح مردسالاره و عذر میخوام میگم به دید تحقیر و ...

برای شهریه به روش بیارم وتقاضا کنم بهتره یا این ک ن نشون بدم مستقلم؟

دقیقا کاملا اخلاق مردسالاری داره که زن فقط باید توی خونه بشینه

من همجنسای خودمو خیلی خوب میشناسم و با خیلیا در ارتباطم از هر قشر و طایفه ای که فکرشو بکنید

بنظر من به مشکل میخورین اگه ادامه بدین

من همجنسای خودمو خیلی خوب میشناسم و با خیلیا در ارتباطم از هر قشر و طایفه ای که فکرشو بکنیدبنظر من ب ...

متاسفانه امکان جدا شدن ندارم دیدش هم نسبت ب مشاوره اینه ک دیوونه ها میرن مشاوره

متاسفانه امکان جدا شدن ندارم دیدش هم نسبت ب مشاوره اینه ک دیوونه ها میرن مشاوره

ببینید شما یا باید جدا بشین یا اینکه ازدواج کنید و تا اخر مطیع همسرتون باشین

چاره دیگه هم ندارین 

راه سومی نیست 

این اقا اینطوری بزرگ شده و تغییر نمیکنه 

ببینید شما یا باید جدا بشین یا اینکه ازدواج کنید و تا اخر مطیع همسرتون باشینچاره دیگه هم ندارین راه ...

بابت راهنماییتون متشکرم