2777
2789
عنوان

عفونت دندان عصب کشی شده

377 بازدید | 8 پست

بچه ها🥺😢 من یکی از دندون هام که قبلا عصب کشی شده دوباره عفونت کرده هرچی قرص میخوردم دوباره بر میگشت دندونپزشک گفت یه عکس کامل بگیرم نشونش دادم گفت یه اتفاقایی داره میفته تو رو معرفی میکنم به یه متخصص ریشه

😭😭 اون نفهمید مشکل چیه

کسی تجربه داشته؟

یه دفعه نگن باید دندونتو بکشی 🥺💔 چقدر بدشانسم من😢

منم پنج ماه پیش بخاطر همین رفتم دندون پزشکی آموکسی سیلین ۵۰۰ داد با یه قرص دیگه سه روزه خوب شد

اها نه مشکل من با قرص و ... حل نمیشه هرچی خوردم دوباره برگشت😭😭 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
والا چی بگم عزیزم واسه منم بعد یه سال از عصب کشی عفونت کرد اصا نمیدونم چجوری دیگه خوب نشد کشیدم

خب میرفتی پیش متخصص ریشه شاید مشکل از اونجا بود شاید درست میشد... حالا دیگه گذشت عیب نداره برام دعا کن خوب بشم قرار نباشه بکشمش😢💔

خب میرفتی پیش متخصص ریشه شاید مشکل از اونجا بود شاید درست میشد... حالا دیگه گذشت عیب نداره برام دعا ...

اره رفتم دکتر قبلیم که باهاش دعوام شد گفتم تو خوب عصب کشی نکردی ولی رفتم پیش یکی دیگه اونم گفت خوب عصب کشی شده احتمالا رو بدنت جواب نداده اخرسر دیگه کشیدم پیش همون دختر قبلیم

2804