2733

من ۱ ساله دماغمو عمل کردم قبل عمل هم ب شدت دماغم چرب بود و منافذ باز داشت الانم همونجوره کلافم کرده 

اومدم دکتر پوست برام راکوتان نوشت گف برو اول آزمایش خون کبد بده بعد دارو رو برات مینوسیم این دارو چیه مگه منکه ترسیدم اصلا یعنی  راکوتان چیه  ضرر نداره خوردنش؟
گف بخوری پوستت اینه میشه و صاف

تو رو خدا اگه کسی تجربه ای داره بگه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من راکوتان مصرف کردم یک دوره. ولی برای جوش صورت. بله باید ازمایش بدی و کبدت بررسی بشه، راکوتان قرصیه که باید با احتیاط خورده بشه. و به هیییچ وجه خانوم باردار نباید راکوتان بخوره یا کسی ک اقدامه. وقتی مصرف میکنی باید میوه های ترش زیاد بخوری بخاطر کبد. و آب فراوان. وگرنه کبدت آسیب می بینه. راکوتان داروی قوی ای هست. هر چند وقت هم کبد بررسی میشه. من رعایت کردم همه این موارد رو. پوستم درست شد و کبدم آسیب ندید.

خشک کننده پوسته

دوست منومیخورد لباس ترک میخورد به شدت جوشاش خشک میشد الانم صورتش خیلی صاف شده

ولی بدن کم اب میشه دیگه

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️

این قرص جوشه

بعدم بخوری کل صورتت یهو پره جوش میشه بعدش کم کم خوب میشی

اگه دوره مصرفو کامل نکنی همیشه جوش میزنی دیگه اونم حوشای ناجور

بعدم به شدتتت برا کبد ضرر داره

♡اللّهُمَ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج♡
عزیزم من راکوتان مصرف کردم یک دوره. ولی برای جوش صورت. بله باید ازمایش بدی و کبدت بررسی بشه، راکوتان ...

پوستت درست شد ینی چجوری شد؟

جوشات رفت؟؟

چند وقت خوددی؟؟

چند وقته قطع کردی؟

کدوم مشکلات پوستیت حل شد؟

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

الان مشکل شما تورم بینی هست یا جوش صورت؟ بنظرم اگه میشه راه دیگه ایو امتحان کنین ولی اگه چیزی جواب نداد برین سراغ راکوتان. من هیچ دارو یا کرمی برای جوش هام جواب نداد واسه همین راکوتان خوردم ولی با احتیاط بسیار زیاد چون خیلی قویه. و خب درست شد پوستم. 

2706