2777
2789
عنوان

بخدا هیچ زنی تنهاتر از من نیس

186 بازدید | 9 پست

ازدواج دوم.از شانسم شوهر بددهن و عصبی دارم.توجه نداره روم.خانوادش در اولویت هستن.اصلا احساس نداره‌۱۱ سال اختلاف سن داریم.ن حق بیرون رفتن دارم و نه هیچی.دارم خفه میشم تو خونه.مگه اینکه خونه مامانم یا ننش و خواهرش برم.جایی بخوام برم حق تنها رفتن ندارم.میگم بزار ادامه تحصیل بدم میگه نه....میگم بزار فلان کلاس رو بیرون برم ی چی یاد بگیرم میگه نه...دارم دق میکنم...بخدا راه طلاق ندارم.چون کسی پشتم نیس هیچ کس....پشتوانه مالی از خودم ندارم...

مگه اینکه بشینم چند سال یواشکی برای کنکور ارشد روان بخونم و رتبه خیلی بالا بیارم و از این زندگی خودم رو نجات بدم....توروخدا راهنمایی کنین..نگین طلاق ک فعلا نمیتونم.۲۲ سالمه.میدونم الان همه میگین باهاش جدی برخورد کن و اینت.خب جدی برخورد کنم واقعا هار میشه....ای خدا هیچ کی تنهاتر ازمن نیس

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
چقدر عجله داشتیحرف مادر و پدر خودشم روی همسرت اثر نداره؟ اونا باهاش حرف بزنن

شوهرم درسته ک مثلا هوای خونوادش داده.اما بازم حرف حرفه خودشه...اگه خونوادش خوب بودن دیدن ی روز پسرش سرم داد میزد ی حرفی ب پسرشون میزدن

اخه دختر خوب ۲۲ سال سن ازدواج نیست هنوز ، بعد شما ازدواج دومتونه؟فکر نمی کنید نیاز به کمک دارید؟

میدونه خیلی زود لود همه اینارو میدونم.فک میکنم خونوادم ترسیدن خونه بمونم😒

با اینکه همه چیم خوب بود

2804
بله.اولی ۱۸دومی هم هنو یکسال نشده

واسه شوهر زیادی هول می‌کنی. هم اولی هم دومی. حالا هم تحمل کن دیگه وگرنه ازین طلاق میگیری میری با سومی ازدواج می‌کنی بدتر میشه وضعت