2733

ازدواج دوم.از شانسم شوهر بددهن و عصبی دارم.توجه نداره روم.خانوادش در اولویت هستن.اصلا احساس نداره‌۱۱ سال اختلاف سن داریم.ن حق بیرون رفتن دارم و نه هیچی.دارم خفه میشم تو خونه.مگه اینکه خونه مامانم یا ننش و خواهرش برم.جایی بخوام برم حق تنها رفتن ندارم.میگم بزار ادامه تحصیل بدم میگه نه....میگم بزار فلان کلاس رو بیرون برم ی چی یاد بگیرم میگه نه...دارم دق میکنم...بخدا راه طلاق ندارم.چون کسی پشتم نیس هیچ کس....پشتوانه مالی از خودم ندارم...

مگه اینکه بشینم چند سال یواشکی برای کنکور ارشد روان بخونم و رتبه خیلی بالا بیارم و از این زندگی خودم رو نجات بدم....توروخدا راهنمایی کنین..نگین طلاق ک فعلا نمیتونم.۲۲ سالمه.میدونم الان همه میگین باهاش جدی برخورد کن و اینت.خب جدی برخورد کنم واقعا هار میشه....ای خدا هیچ کی تنهاتر ازمن نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نالی اره خوبه .عالی نیس ولی خوبه..تنها دلیلی ک تو زندگی موندم اینه وضع مالی خوبی دارن خودش و خونوادش

تا میتونی پس انداز کن و طلا بخر همه هم مخفی کن بزار بشه برات پشتوانه

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
نالی اره خوبه .عالی نیس ولی خوبه..تنها دلیلی ک تو زندگی موندم اینه وضع مالی خوبی دارن خودش و خونوادش

منم بخاطر پولش موندم و اینکه بد اخلاقه و رابطه جنسی هم ندارم بهت پول میده جمع کن پس انداز کن

ازاد هستی درسته؟اینکه بیرون بری

اره بیرون باشگاه تفریح میرم ماهی هشت نه تومنم میده دختر تاپیکات خوندم امیدوار شدم بخدا فک میکردم فقط من بدبختم بنظرم ولیسا پول ازش بکن ارایشگری یاد بگیر حقتو از زندگی بگیر دست خالی نرو

ن بابا بخدا دارم خفه میشم تو خونه....متنفرم از همه چی....

دختر کجا زندگی میکنی ۲۲سالته خر بازی درنیار تجربه ی منه همسنت بودم تحمل کردم تا خودمو بدبختتر کردم اگه دست روت بلند میکنه پول نمیده ازاذ نمیذارت برا چی موندی تا بچه نداری تمومش کن خودتو خار نکن 

دختر کجا زندگی میکنی ۲۲سالته خر بازی درنیار تجربه ی منه همسنت بودم تحمل کردم تا خودمو بدبختتر کردم ا ...

بخدا کسی پشتم نیس.این ازدواج هم فامیلی هس‌طلاق بگیرم بعد چ غلطی کنم...کجا برم...بدبخت تر میشم 

2706