2777
2789
عنوان

ازاد شدمممم😂

1819 بازدید | 133 پست

بعد ی هفته تعلیقی، سلام😂😂🤦🏻‍♀️

من تعلیق بودم قشنگا، نوتیف میومد همه چی فقط دست من بسته بود ن میتونستم لایک کنم  ن...

تموم شد بالاخره😁😂

@2089  

@_minimal_    

... 🤍🦋

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ایشالا آزادی قسمت همه 😁

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. دوتا تاپیک قبلمو معذرت میخوام که جواب پیام هاتونو ندادم واقعا حال و حوصله ندارم جواب بدم .ولی خیلی ممنونم ازتون که پیام گذاشتین .بعدا که حالم اوکی بود جواب میدم .🙏یک تک فرزند  هستُم🥲💔 لینک ناشناس هر چی دوست دارین نظری انتقادی بدی خوبی هر چی بگین 🔥🔥🔥🔥https://harfeto.timefriend.net/17222851450537
2802
اره، اینجا میزنم زده مرد.. بعد تو نوتیفم ک برام پیام نوشته کابره زنه.. 😂چخبرههه

🙀🙀🙀ی کاسه ای زیر نیم کاسه هست 

‹ من میتونم باصدتا آدمی که بهت نگاه میکنن بجنگم، امازورم به اون کسی که تونگاش میکنی نمیرسه.. ›
بح بح گلی)))

وییی منم پیامات و دیدم ولی متاسفانه چون تعلیق بودم نتونستم واکنشی داشته باشم😔💔

‹ من میتونم باصدتا آدمی که بهت نگاه میکنن بجنگم، امازورم به اون کسی که تونگاش میکنی نمیرسه.. ›
2801