2733
عنوان

کسی هست بلو بنک نداشته باشه؟

159 بازدید | 21 پست

هست هنوز؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من

بانک خیلی خوبیه امکاناتش حرف نداره اگه دوست داشتی نصب کن 

اگه با کد من نصب کنی ۲۵۰ هزارتومن به من جایزه میده ک میتونیم نصف کنیم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
داشتم نصب میکردماونجا ک برا اثبات هویت از خودم فیلم میگیرم،ارسال نمیشه

فیلمت یه مشکلی داره شاید دلیلش رو توی پیامک بهت میگه حتما باید با حجاب باشی ممکنه مشکل از نت هم باشه 

اگه خواستی نصب کنی کد منو بزن جایزه رو نصف کنیم

نصف😂😁😁

بله😐

چطوریه نصبش

از گوگل دانلود کن اپ شو همه مراحلشو گفته خودش فقط جای کد دعوت اینو بزن

NVZQWY

درخواست دوستیم میدم بهت ک جایزه شو زد شماره کارت بگیرم ازت برات بفرستم 

شما خیلی وقته دارین؟راهی هست که زودتر وام بده؟

ن عزیزم باید ۳ ماه بگذره و میانگین حسابت بالای ۳ تومن باشه 

فیلمت یه مشکلی داره شاید دلیلش رو توی پیامک بهت میگه حتما باید با حجاب باشی ممکنه مشکل از نت هم باشه ...

عزیزم میشه منو راهنمایی کنی؟ مندیروز بلو رو نصب کردم و فیلمم گرفتم و فرستادم نوشته مسئولان دراسرع وقت رسیدگی میکنن برا همین احراز هویت و استعلام از بانک مرکزی ولی دیروز تاحالا تو همین مرحله مونده و جلو نرفته دیگه میخوام بدونم براشما هم این مرحله طول کشید؟ یا برامن مشکل داره که پیش نمیره بیشترازاین؟

2706