2733

مردا شعور و معرفتشون خیلی از خانما بیشتره 

دیدم که میگم

یه حرفایی از همجنس خودت میشنوی 

که اگه همون حرفو از مرد بشنوی زورت نمیگیره

ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین جا پر از زن ستیزه

هم‌جنس خودشونو به مردای داغون میفروشن

تا این‌ حد...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

درست نیست این حرفا بزنم ولی واقعه همینه 

دقت کردید وقتی میری بانک یا اداره ، کاری داری .خانما چقدر بد برخورد میکنن ( البته نه همشون ) ولی آقایون فورا بدون هیچ منتی کار تو راه میندازن . 

بلاخره یه نفر همچین حرفی زد😶

من همونیم که ازش میترسیدم 😈....من همونیم که لبخندشو چاقو تراشید🔪....من همونیم که هنوز میگم همه دخترا عروسکن ولی من آنابلم💀....من همونیم که هرروز صبح وقتی پاهام زمین رو لمس میکنه شیطان میگه :اوه لعنتی باز بیدارشد🔫....من همونیم که هنوز میگم اگر نزنی میزننت👊....من همونیم که از کوچه بیشتر از مدرسه یاد گرفتم 🔫....من همونیم که برای هیچ احدی زانو نمیزنم حتی اگر تمام مردم جهان رو زانو هاشون راه برن😈....من همونیم که اولش رنجیدم ولی تهش شیک خندیدم 🔪....من همونیم که انتقام رو قبول دارم🔫....من همونیم که اگه به فکر دور زنم باشی باید قبلش بدونی خیلیا پیش من دوره دیدن🔫....من همونیم که همیشه بر میگردم😈....من همونیم که اگه یه رفیق واقعی داشته باشم هزارتا فداکاری براش میکنم ولی وای به روزی که بهم خیانت کنه 🔪🔫....من همون🔪😈🔫هستم .....❌11❌.❌HTX❌.....
2706