2733
عنوان

بیایین بگین من احمق چیکار کنم؟؟؟

176 بازدید | 29 پست

نزدیک ۵۰ میلیون تومنم یک ساله دست دوستامه

دوستایی که موقع قرض گرفتن میگن یه ماهه پس میدیم بعدش که خرشون از پل گذشت هیچ حرفشم نمیزنن

الان باور کنید انگشتای دستم درد میکنن بس که کار کشیدم ازشون

یه دوستم ۵ میلیون خواست واسه دندون مصنوعی مادرش. تحت پوشش کمیته ان. گفت پس میدم. بعدش چندماه گذشت و هیچ خبری نشد اخرشم گفت کلی پول بهم دادی. یعنی انگار بلاعوض داده باشم

یکیشم گفت ۲ ماهه پس میدم. ۲ ماه بعدم وام برداشت هیچ پس نداد

یکیشم گفت مامانم ۵۰ میخواد. گفتم باشه دوسته دیگه پس میده

یک سال گذشته از هیچ کدومشون خبری نیس

لااقل دوست خوبم باشن ادم عصبانی نمیشه قهرم هستن

ای تف به روی من بیاد که نه گفتن بلد نیستم

یکی نیس بگه گنج قارون داری غلط میکنی کار میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مقصر اونا نیستن ،مقصر خود شمایی که افسار پولتو دادی دست بقیه ، از خودت بپرس چرا کمک میکنی 

اگه از خدا چیزی خواستی و بهت داد یعنی تو بهش اطمینان داری ، وقتی از خدا چیزی خواستی و بهت نداد ، یعنی خدا به تو اطمینان داره 

خواهر دیگ کم مونده به بقال محل قرض بدی چ وضعشه

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊

والا برادر منی 

تا سرکار بود به هیچکس نه نگفت

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
روی دوست که نمیشه شکایت کردبگم پس میدناما‌روم نمیشهاونا یک ساله گرفتن و پس نمیدن و حرفشم نمیزننمن خج ...

چقدر بی زبونی تو این دوره باید گرگ باشی پولت پس بگیری 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
بس که خاک تو سرمموقع انتخاب دختر که میشه بقیه خوبنموقع قرض منمنم پولم خوبه خودم بدم که قهرم کردن

نباید بدی اصلا الانم بهشون پیام بده پولتو بیارن

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
2706