2777
2789
عنوان

اینکار دزدیه؟؟؟؟

523 بازدید | 24 پست

من تو مغازه همسرم فروشنده هستم،شوهرم خیلی پول کم میاره خیلی هم بدهی داره نمیتونه بده،یکمم بدخرجه نمیتونه پس انداز کنه کلا همه پولشو خرج میکنه 

همه میگن روزی صدتومن قایمکی بردار بنداز قلک پس انداز کن بزرگ شد یا بده طلا بخر یا بدهی هاشو بده میترسم بفهمه بعدا فک کنه دست کجی کردم ولی اینجوری هم نمیتونه جمع کنه

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالی است       حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالی است

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

دست کجی نمیشه 

یک زن حق و حقوق داره اینو به اونا بگو کم‌کم ۲ تومن قانونیش حالا من نمبدونم چه نبتی داری از این برداشتن پول اگر برای خودشه که در اصل کمک . دوم چرا وام اشتغال نمیگیرید

2804
دست کجی نمیشه یک زن حق و حقوق داره اینو به اونا بگو کم‌کم ۲ تومن قانونیش حالا من نمبدونم چه نبتی دار ...

من خودم حقوق و حرجی جدا میگیرم،اینو برا پس انداز میگفتم

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالی است       حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالی است
2805
با خودش صحبت کنی بهترهحتی اگرم واکنش نشون نده خودت مدام باید استرس الکی بکشی که نکنه یه وقت بفهمه

خودش میگه بزار آول بدهی هامو بدم

2801