2777
2789
عنوان

نظرتون راجع به همچبن زنی چیه

207 بازدید | 15 پست

زن و شوهری که در ظاهر باهم خیلی خوبن .شوهره به شهر دیگس ‌هر هفته میان شهر خودشون که مامان باباشون اونجا ساکنن .بازم بااین ووجود زنه همش میمونه خونه باباش و شوهرش تنها میزه شهر محل کارش .کل هفته تنهاست .شوهره هم مریضی اصاب و غذد گرفته اما تو جمع که هوای زنشو داره زنه هم میگه شوهرم گفته بمون.نظرتون چبه ؟

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
نظرم اینه یه جای کارشون میلنگه

اره ولی در ظاهر باهم خیلی خوبن و هیچ مشکلی ندارن .زنه هم خیلیییی از شوهرش تعریف میکنه و میگه هلییییییی هوامو داره .من موندم چرا بابد شوهرشو تنها بزاره همش خونه باباش باشه .اگه من همچین شوهری داشتم پیشمیموندم و تنهاش نمیزاشتم

تو زندگیشون نیستم نظر ندارم

اخه مبگم اگه کسی از زندگیش راضی باشه چحور حاضر میشه شوهرشو تنها بزاره .یا شوهره چقد اجازه میده زنش اصلا نیاد خونش همش خونه باباش باشه

اره ولی در ظاهر باهم خیلی خوبن و هیچ مشکلی ندارن .زنه هم خیلیییی از شوهرش تعریف میکنه و میگه هلییییی ...

همونی ک خیلی مشکل داره بزشتر تعریف میکنه چون میترسه بقیه هم متوجه سستی زندگیشون بشن و اینجوری میخواد افکار بقیه رو کنترل کنه

آنکس که در قفس زاده شده ، پرواز را یک بیماری میپندارد 
2804
متوجه نشدم یعنی خانمه خونه پدرشوهراینا نمیره و فقط خونه پدرخودش میره و گاهی هم می مونه اونجا آقاتنه ...

چرا خونه پدر شوعرش هم مبره .بعد شوهرش برمیگرده شهر محل کارش که خونشون اونجاست و ولی زن و بچه ها باهاش نمیرن اکثر اوقات .میمونه خونه باباش

همونی ک خیلی مشکل داره بزشتر تعریف میکنه چون میترسه بقیه هم متوجه سستی زندگیشون بشن و اینجوری میخواد ...

اخه میبینم شوهرشم هواشو داره .اما مادرشوهرش گفته بود چندبار میخواسته طلاقش بده .از اون ور دیدم وقتی زنه رفته خونه فامیلاش شوهره به مامانش گفته زنگش نزن پسرتو تنها گذاشته رفته 

2805
اخه میبینم شوهرشم هواشو داره .اما مادرشوهرش گفته بود چندبار میخواسته طلاقش بده .از اون ور دیدم وقتی ...

انقد ادم میشناسم ک جلو بقیه خوب رفتار میکنن ولی هر روز جنگ و دعوا دارن 

آنکس که در قفس زاده شده ، پرواز را یک بیماری میپندارد 

[QUOTE=343313735]همونی ک خیلی مشکل داره بزشتر تعریف میکنه چون میترسه بقیه هم متوجه سستی زندگیشون بشن و اینجوری میخواد ...[/QUOTمن تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که مرده زیاد میلی جنسی نداره والا کسی که میلی جنسی داشته باشه نمیتونه انقد دوری زنشو تحمل کنه ‌البتهبچه هم دارن

انقد ادم میشناسم ک جلو بقیه خوب رفتار میکنن ولی هر روز جنگ و دعوا دارن

من دوس ندارم دعوایی باشن ولی خانومه چند بار پز رفتار شوهرشو به من داده .مثلا میگفت شوعرم باردار بودم نمیزاشت دست به سیاه سفید بزنم .

2801