2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمرات عمومی هات عموما چنده ؟ چون خیلی تاثیر داره 

من عمومی هام کم بود تراز ۷۵۵۰ داد بهم نمره ۱۷.۰۱ 

یکی گفت نمرش شده ۱۶.۹۳ و عمومی هاش بالا بود تراز ۸۲۰۰ داده 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
بستگی به ضریب داره مثلا اگ رشتت ریاضی باشه درس ریاضی رو ۱۵ بگیری خیلی معدلتو میاره پایین تر نسبت ب و ...

نه ادبیات که ۱۰ درصد کنکوره حسابان ۵ درصد کنکورم . بستگی به ضرایب داره . 

من پارسال نمرات اختصاصیم بالا بود اما عمومی ها پایین خیلی ترازم پایین کشید . ی نفر دیگه نمرش پایین تر بود ۶۰۰ تا تراز بالاتر داده بود  

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
نمرات عمومی هات عموما چنده ؟ چون خیلی تاثیر داره من عمومی هام کم بود تراز ۷۵۵۰ داد بهم نمره ۱۷.۰۱ یک ...

زبان ک خیلی سخت بود میوفتم

تبصره میزنم

دینی و ادبیات 

دینی ۱۹ ادبیات ۱۸ 

سلامت ۱۵

زبان ک خیلی سخت بود میوفتمتبصره میزنمدینی و ادبیات دینی ۱۹ ادبیات ۱۸ سلامت ۱۵

نه خب ادبیات خیلی مهمه خوبه . زبان نمی‌دونم والا اما بقیش اوکی هست به نظرم . فکر کنم تراز بالا بده پس . 

ادبیات خیلیییی مهمه که خوبه به نظرم .

نه خب ادبیات خیلی مهمه خوبه . زبان نمی‌دونم والا اما بقیش اوکی هست به نظرم . فکر کنم تراز بالا بده پ ...

مثلا تراز ۸۰۰۰ میتونم بیارم!؟

من انسانیم حقوق کرمان میخوام

رتبه ۴۰۰۰ میخواد کشوری

با این معدل تیر خیلی درصد بالا میخواد میتونم بنظرتون

مثلا تراز ۷۰۰۰ پارسال چه معدلیه

من پارسال خودم ۱۷.۰۱ شدم تراز ۷۵۵۰ داده بهم 

یکی اینجا می‌گفت شده ۱۶.۹۳ تراز ۸۲۰۰ داده بهش . 

ابجیم شد ۱۶.۶۴ تراز ۷۰۰۰ داده 

2706