2733
عنوان

خانم های متاهل بیاید خواهش میکنم کارتون دارم . بچه مچه نیادا

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 30 پست
اوایل ازدواج کمه

اوایلش که درد داره😕 منظورت چند ماه بعد از اولین رابطه

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا ۸ ساله ولی سنم کمه

ن خوبه البته ب توان نفر فشارهای کاری و اجتماعی هم بستگی داره شاید خودتون یا شوهرتون بیرون کارتون سنگین باشه اینم تاثیر داره ولی در کل خوبه.ب نظر خودت کمه یعنی؟

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
بنظر من کمه عزیزم بستگی به خودت داره

خوشم نمیاد زیاد به نظرم ی سک *س با کیفیت بهتر از چند بار سک **س بی حوصله نا مرتب هستش .. البته من ۸ ساله ازواج کردم . دو ساله اول از شب تا صبح رابطه داشتیم . در حدی که از دست همسرم عصبی میشدم

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
2706