2777
2789
عنوان

چرا عمر من تموم نمیشههههه

329 بازدید | 25 پست

خدایا بیست سال پاک بودم انقد نکشتیم که خودمو به فنا دادم خدا من نمیخام تو دنیات باشم مگه هی به من نمیگی دنیای واقعی اون وره نمیگی آخرت برای تو بهتره پس چرا منو بهش نمی رسونی چرا منو از این بازی از این دنیای فانی نمی بری تنها امید من به اون دنیا ته دورت بگردم 🥺🖤

و زندگی واقعی آخرت هست ❤️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

از همین دنیا فعلا استفاده کن عزیزم 

ببین همین الان فکر کن چکاپ دادی یک چیز خطرناک خدایی نکرده تو ازمایشت باشه 

زمین و آسمون بهم میدوزی این حرفارو نزنین 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2802
اتفاقا ی مریضی گرفتم 😂😪

خب پس حالت اون لحضه چجوری بود 

آدمیزاد هیچی از جونش عزیزتر نیست واسش 

قدر سلامتیتو بدون سنتم کمه زندگیتو بکن 

ادمایی که اذیتت میکنن بزار کنار 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
طلسم و جادو تو زندگیم زیاده حسود تو زندگیم زیاده حتی به مرگمم حسادت میکنن 😆🙄

خرافاتی هستی ؟

مگه چی داری تو زندگیت که بهت حسودی کنن 

تو ی آدمی که دوست داری بمیری این حسادت نداره 

الحمدلله رب العالمین ...
2801