2733
عنوان

جای لک و جوش قدیمی هر کی تونسته حلش کنه بیاد بیبی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 59 پست
برای جای لک هم خوبه؟لک جوش نه هالک آفتاب

اره عزیزم برای هر لکی جوابه

لک بارداری

لک سوختگی

لک افتاب

و...

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
چه روغنی ؟ ببخشید برای اسکار جای جوش هم سراغ دارید؟

لینک کانالو گذاشتم نگاه کنین 

البته کانال من نیس ها بگین تبلیغه من خودمم ی مراجعه کنندم ولی چون منو رفیقام ازش راضی بودیم گفتم ب بقیه ام نشون بدم 

برا همه چیزم راهکار دارع سوختگی ،ماه گرفتگی،اتیش،بخیه،جای آبله مرغان ،لکه جوش ،تیرگی صورت

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بفهم چی((🐶))فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم){{{ببین تو نمیدونی من چیا تجربه کردم ،نمیدونی چیا ب سرم اومده ،نمیدونی چیا کشیدم چ حسایی تجربه کردم ،نظراتی ک میدم لطفا بر اساس سنم قضاوت نکن،من دارم طبق چیزایی ک تجربه کردم نظر میدم }}}     عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔ببین تو هیچ وقت نفهمیدی ولی همه ای زندگیه من بودی ٫هیچ‌وقت نفهمیدی ولی اگر یه روز نبودی من نفس کشیدنو فراموش میکردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی غیره تو کسی نمیومد ب چشمم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من به خاطره تو خیلیارو رد کردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من ب خاطر رفتنت اعصابو‌ روانمو از دست دادم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی تو اولینو اخرینه من بودی ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی با بودنت آرامشو اوردع بودی٫هیچ وقت نفهمیدی ولی هر کی پشتت بد گف پاره شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من خیلی از کاراتو فهمیدم ولی ب روت نیاوردم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی شده بودی اندازه ای مامانم عزیز٫ هیچ وقت نفهمیدی ولی ب خاطرت دستام خط خطی شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من فقد عاشقت نشده بودم ،دچارت شده بودم،مجنونت شده بودم ،شیفته ات شده بودم ،و تو بخشی از قلب من نه٫تمام قلب من بودی!)+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ععع من روز اینجوری شد؟چون من پاهام اصلا نزد در حد دو سه تا کلا خیلی کم زد بدنمتا چند روز ریخت بیرونم ...

من دود دادم اثر نداشت والا ، مثلا سه چهار روز درگیر بالا تنه بودم . بعد تک و توک روی پاهام زده بود که یهو پاهام بعد از سه چهار روز شروع کرد بریزه بیرون . ولی وقتی خارشش خیلی شدید میشد ماست میمالیدم با انگشت . مامانم پشتم رو میمالید بعد با دستمال پاک میکردم اروم . اب هم نزدم من به بدنم . بعضیا گفته بودن بزنید بعضی ها گفتن نزنید ، ترسیدم خلاصه . ولی ماست خارش رو خبلی خوب انداخت . 

نه نگران نباش اتفاقا برای پوستای چرب عالیه جوش وجای جوشو میبرهروغن گیاهی خارمریم

واقعا شوخی نمیکنی باهام چون خیلی اذیت شدم برا اسکار هام

بعد اینکه سه ساله میگذره ازشون

چجوری باید استفاده کنم ییبی

ای نامزد از اخرم نگفتی خب چنتا راهکار داره یکی؟

ب خدا کانال من نیس ک بگی دارم تبلیغ میکنم فقد منو دوستام نتیجه گرفتیم ب خاطر همین همه جا اسمشو می‌بریم 

ی نگاه بنداز خشت نیومد نگاه نکن😂😂

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بفهم چی((🐶))فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم){{{ببین تو نمیدونی من چیا تجربه کردم ،نمیدونی چیا ب سرم اومده ،نمیدونی چیا کشیدم چ حسایی تجربه کردم ،نظراتی ک میدم لطفا بر اساس سنم قضاوت نکن،من دارم طبق چیزایی ک تجربه کردم نظر میدم }}}     عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔ببین تو هیچ وقت نفهمیدی ولی همه ای زندگیه من بودی ٫هیچ‌وقت نفهمیدی ولی اگر یه روز نبودی من نفس کشیدنو فراموش میکردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی غیره تو کسی نمیومد ب چشمم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من به خاطره تو خیلیارو رد کردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من ب خاطر رفتنت اعصابو‌ روانمو از دست دادم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی تو اولینو اخرینه من بودی ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی با بودنت آرامشو اوردع بودی٫هیچ وقت نفهمیدی ولی هر کی پشتت بد گف پاره شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من خیلی از کاراتو فهمیدم ولی ب روت نیاوردم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی شده بودی اندازه ای مامانم عزیز٫ هیچ وقت نفهمیدی ولی ب خاطرت دستام خط خطی شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من فقد عاشقت نشده بودم ،دچارت شده بودم،مجنونت شده بودم ،شیفته ات شده بودم ،و تو بخشی از قلب من نه٫تمام قلب من بودی!)+
واقعا شوخی نمیکنی باهام چون خیلی اذیت شدم برا اسکار هامبعد اینکه سه ساله میگذره ازشونچجوری باید استف ...

نه عزیزم من چه شوخی دارم باهاتون

اگه روبیکا دارین ایدی بدم بیاین نتیجه هارو براتون بفرستم

من تضمینی میدم عزیزم

اگر کسب ناراضی باشه هزینه رو‌برمیگردونم

ولی شکرخدا تاحالا کسی نبوده هزینه شوبخواد

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
نه عزیزم من چه شوخی دارم باهاتوناگه روبیکا دارین ایدی بدم بیاین نتیجه هارو براتون بفرستممن تضمینی می ...

ععع خب باشه گلم

بعد باید همینجوری بمالی ب صورتت؟

می‌خوام بدونم چقد صورتم چرب میشه

روزی یبار دوبار

2706