2777
2789
عنوان

عدسی

86 بازدید | 9 پست

سلام خانما. 

ی سوال داشتم این عدس های خیلی خیلی ریز  به درد عدسی درست کردن میخوره؟ شما امتحان کردید؟ من برای درست کردن عدسی نذری میخام بخرم ولی تاحالا از اونا درست نکردم 

فقط با اونا ما درست میکنیم خیلی خوب میشه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

عدسی ریزبرای هیچی خوب نمیشه

من برای۵۰۰نفرپختم

فقط عدسی دزشت

چه عدسی چه عدس پلو

مرتیکه حرامزاده نجس چرادرخواست میفرستی حیوون؟!🤬🤬🤬🤬سایت زنونه است ننه خراب🤬🤬🤬🤬.....من فقط جواب استاتررومیدم به توچه؟!فضول...........فحش بدی همه رونثاروالدینت میکنم،۱۴۰۳/۰۶/۲۳تجربه جدیدازنی نی سایت:اینجاآدم مریض وبیشرف زیاده دیدی روی اعصابته بهش بگوگوه زیادی نخوروجوابش رونده.راحت😁😂🤣🤣
عدسی ریزبرای هیچی خوب نمیشهمن برای۵۰۰نفرپختمفقط عدسی دزشتچه عدسی چه عدس پلو

واقعا؟ گفتم شاید خیلی بپذه زیاد معلوم نشه ریز بودنش اخه درشت ها خیلی دیر میپذن 

واقعا؟ گفتم شاید خیلی بپذه زیاد معلوم نشه ریز بودنش اخه درشت ها خیلی دیر میپذن

درشت بهتره

مرتیکه حرامزاده نجس چرادرخواست میفرستی حیوون؟!🤬🤬🤬🤬سایت زنونه است ننه خراب🤬🤬🤬🤬.....من فقط جواب استاتررومیدم به توچه؟!فضول...........فحش بدی همه رونثاروالدینت میکنم،۱۴۰۳/۰۶/۲۳تجربه جدیدازنی نی سایت:اینجاآدم مریض وبیشرف زیاده دیدی روی اعصابته بهش بگوگوه زیادی نخوروجوابش رونده.راحت😁😂🤣🤣