2777
2789

من استفاده نکردم اما شنیدم پاشیدن زیره روی برنج تاثیر داره 

💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚

نه ولی واقعا برای نفخ اثر داشت 

زیره هم زیاد نخورید آلزایمر رو تشدید می کنه 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واسه تنبلی تخمدان باید روی نون و برنج میزدم و میخوردم خیلی خوب بود ۱ کیلو تو یک ماه لاغر کردم ، سردی بدنم هم خیلی بهتر شد 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
2802
جاریم پونزده کیلو کم کرد فقط با ورزش روزانه تو خونه و خوردن دانه چیا

من نمیتونم ورزش کنم بچم کوچیکه یا دارم شیر درست میکنم و شیر میدم یا دارم پوشک عوض میکنم یا دارم حمام میدم و لباس عوض میکنم یا دارم میخوابونمش یا دارم بازی میکنم باهاش یا در حال کار خونه هستم زیاد چاق نیستم بعد از زایمان ی مقدار شکم در آوردم ک حس میکنم داره بزرگتر هم میشه 

من خوردم ولی تاثیری نداشت

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)

سلام عزیزم خوبین

گلم اگه واقعا میخایین اصولی لاغر بشین 

با این خانم تماس بگیرین 09179771501

چون اضافه وزن دلایل زیادی داره و باید اصولی کم بشه که بازگشت نداشته باشه 

واقعا؟توروخدا بگو چطور چند وقت بعد تاثیر گذاشت چند کیلو کم کردی

من قبل از وعده های غذایی تو ماست میخوردم بیشتر زیره سبز اشتهام خیلی خیلی کم شد و چربی سوزی بالایی هم داره زیره البته من در کنارش پیاده روی هم میکردم شبی نیم ساعت وقتی نی نیم میخوابید تقریبا هفته ای یه کیلو کم میکردم از 85 بعد زایمان رسیدم به 68