2733
عنوان

همه شوهرمو به چشم زن باز می بینند

902 بازدید | 52 پست

شوهر من سه سال پیش خیانت کرد و همه فهمیدن خانواده ها .الان واقعا پاک ه .مهربون و خانواده دوست شده .من خی انت و توجیح نمی کنم ولی منم بد رفتار و تند بودم .

وگرنه با مهربونی من و زبون خوش غلام حلقه به گوشت میشه 

حالا نگاه همه مخصوصا خانواده من به اون یه آدم خائن زن بازه .منم بدبخت دو عالم 

خب چرا گفتین موضوع خیانتو به خانواده ها؟

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نباید به خانواده میگفتید ولی الان هم که خوب شده با خانواده حرف بزن و دیدشون رو عوض کن

ما نگفتیم شوهرم باعث شد دعوا بالا بگیره 

الان سه سال گذشته همچنان دید بد دارن

2706