2777
2789

منم🤌👌

آقایون درخواست دوستی ندن ....تو نسلی ب دنیا اومدیم ک هیچ درکی توش نیس پسر از 15سالگی کار میکنه 18سالگی ب اجبار دو سال خفت و خاری میکشه میره سربازی تا 25سالگی باز کار میکنه ک بتونه ی پولی داشته باشه ک فردا ازدواج کرد پیش خانومش سربلند باشه دختر ۱۵ساله ب فکر خودکشیه تو خانواده درک نمیشه از طرف عشقش دلش میشکنه رفیقاش ترکش میکنن فشار روحی و عصبی داغونش میکنن بعد ک حرف میوفته میگن شما دهه هشتادی ها چتونع زندگی آرومی دارین این بود زندگی اروممون؟😅💔کاش یکم درک میکردین🖤

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چند مدته افسرده ای؟! من 4 ساله حدودا حالم همینطوره رو مود نیستم دوسال دارو خوردم از بعداز کرونا اینجوری شدم طوری که از درسام بیزار شدم قبلش خیلی درسخون بودم بعداز کرونا به کل بی حوصله شدم و خودمو باختم الانم همینطورم

زندگی کابوسه وقتی مردیم از این کابوس بیدار میشیم...قیامت زیباترین اتفاق عمرمه چون پایان این کابوس رو رقم میزنه.. من از این کابوس واهمه دارم و دوست دارم هرچه زودتر تموم شه اون دنیا هرچی که هست خیلی خیلی از این دنیا بهتره ☄️🤍
2802
چی خوندی

تجربی 🥲

زندگی کابوسه وقتی مردیم از این کابوس بیدار میشیم...قیامت زیباترین اتفاق عمرمه چون پایان این کابوس رو رقم میزنه.. من از این کابوس واهمه دارم و دوست دارم هرچه زودتر تموم شه اون دنیا هرچی که هست خیلی خیلی از این دنیا بهتره ☄️🤍

منم همینم احساس تنهایی شدید میکنم... حوصله هیچ کاری رو ندارم دلم میخواد چیزی یاد بگیرم یا کار جدید شروع  کنم ولی انگیزه ندارم ....

جدیدا حس میکنم زشتم یه سالم رفتم روانشناس فایده نداشت سومین دکترم بود

اینا هست ولی از وقتی رابطم باش تموم شد یجوری شدم دلم ب هیچ نمیره

رابطه ت با کی دوست پسر داشتی؟ 

منم خیلی حس تنهایی دارم هیشکی نی حتی باش دردل کنم

بد ترین حس دنیاس میدونی چیه وقتی جسم بیمار باشه یا  دارو حل میشه ولی وقتی روحت مریض باشه جز خدا کسی نمیتونه کمکت کنه

2801