2777
2789

اینا رو از بیرون گرفتم خیلی خوشمزه بودن 

لطفا اگه کسی بلده بهم یاد بده 

میخوام از این به بعد خودم تو خونه اینکار رو بکنم

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

من پیاز وآبلیمو ونمک وزردچوبه وفلفل سیاه وفلفل دلمه ای میزنم دوروز میذارم بالای یخچال بمونه یعنی فریزر نه....بعدش که موادشو جدا کردم بهش زعفران دم کرده میزنم عالی میشه...هم میتونی کباب کنی هم اینکه تو ماهی تابه سرخ کنی

خب چه طعمی گرفتی حداقل اسم شو بگو از رو عکس که نمیشه

مثلا اولیه مکزیکی‌

دومی سیر و کره 

اونی که سیاهه رنگش جوجه ی ترش گیلان

من پیاز وآبلیمو ونمک وزردچوبه وفلفل سیاه وفلفل دلمه ای میزنم دوروز میذارم بالای یخچال بمونه یعنی فری ...

نمک و آبلیمو خشکش نمیکنه؟!

یه مدلشوتوسس تندخوابونده یه مدلشم باشویدخشک وسس مایونزیکیشون داخل سسای اماده زعفرونی یکیشونم ادویه اویشن زده یاسیروکره اگراشتباه نکنم پروتینی توخیابونمون این چندمدلوداره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2801