2777
2789
عنوان

مشاوره گفت اگ طلاق بگیری دزد شوهر میشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 99 پست
والا چی بگم! من این تحربه رو نداشتم الانم عکس دورهمی هارو بهت نشون بدم همیشه شوهر دوستام باهام خوبن ...

خوب منم برام مهم نیست چون میگم همسرم بخواد کاری کنه هزارتا زن ریخته

دختر عمه ام اونقدر با شوهرم شوخی میکرد تازه ازدواج کرده بودم الآنم همین هست من فقط میگم خدا شفاتون بده می‌زارم میرم دنبال کارم

خودم شمارش دادم به خاله مجردم کارش داشت و...

اما خیلی ها این شکلی نیستن

بازم شکر ک شما این مشکلات نداری

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

مشاورت غلط کرد ازش شکایت کنی‌ چوب تو آستینش میکنن

چون واقعیت گفته؟؟؟؟

طلاق بگیره یا نه ربطی به مشاور نداره

اما همین سرکار حساب کن مطلقه باشی فقط فکر....هستن

کلا حقیقته 

حالا چ‌خوشت بیاد چه خوشت نیاد

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
چراازواقعیت فرارمیکنید کسی که مطلقه نیشه متاسفانه همه ازش میترسن کمترمیخوان باهاش رفت وامد کنن

چرا چرت و پرت میگید؟

ما خانوم متاهل تو فامیل مون داریم فامیل نزدیک مونم هستن هیشکی هم ازشون فرار نمیکنه

اتفاقا رابطه شونم با بقیه بیشتر شده

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2802

این مردم اگه ما بمیریم و بارون نمیاد نمیان سر قبرمون ک مبادا لباس وموهاشون خیس بشه

بخاطر حرف این مردم میخواین تو زندگی ای بمونین که نمیتونین؟

خدا جونم لطفا نزار ازت دور شم منو بغل کن ..نگهم دار پیش خودت :) تو بدون منم خدایی منم اما بدون تو هیچم!
چون واقعیت گفته؟؟؟؟طلاق بگیره یا نه ربطی به مشاور ندارهاما همین سرکار حساب کن مطلقه باشی فقط فکر.... ...

طبق قوانین مشاور حق قضاوت و این حرفا رو نداره 

به خوش اومدن و بد اومدن من و تو هم ربط نداره

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

والا ما چندتا مطلقه توی فامیل داریم یکیشون همش میگه واسم خاستگار بفرستید یا با مردا شوخی میکنه ...یکی دیگشون از روزی که طلاق گرفته اوضاع ظاهری و اخلاقیش خیلی بد شده

مشاوره درست گفته عزیزم

مشاور ت حقیقت تلخ جامعه رو گفته 

ریپلای نکنید 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
این کدوم بی سوادیه

فقط واقعیت را بیان کرده

نگفته این نگاه درسته یا غلط

شما سنت کمه متوجه نمی شی

بعضی وقتا باید واقعیت را ببینیم هر چند دردناک باشه

این نیز بگذرد👆غر نزن، قر بده 👆
2801