2777
2789

دوستان واسه اولین بارخیلی ناگهانی تصمیم گرفتم امروز برم لیزر ولی فعلا فقط بیکینی که مطمعن بودم از کارشون برای بقیه ی بدن هم شروع میکنم

ساعت۱با ژیلت شیو کردم ساعت۶ نوبت دارم

بنظرتون درد داره؟ جلسه اول ریزش داره؟

بخدا کابربسیار قدیمی هستم ولی گوشیمو پسرم ترکوند دیگه کاربری قبلیمو از دست دادم🤓با تشکر💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد بله 

ریزش بعد ۲ هفته الی ۲۰روز

☆ کاربری دونفره☆•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
دردش کشنده نیس 😐

ن کلا تحمل دردم بالاس😆فقط چون فاصله ی ژیلت کشیدنم با لیزرم خیلی کم بود حس کردم درد داره 🥴

بخدا کابربسیار قدیمی هستم ولی گوشیمو پسرم ترکوند دیگه کاربری قبلیمو از دست دادم🤓با تشکر💋
درد داره جلسه اول اره یکم نتیجه میگیری اما زیاد نهاگه استانه دردت پایینه بی حس کننده بزن قبل رفتن به ...

بی حسی ندارم در حال حاظر 

و اینکه میگن بی حسی نزنی بهتر جواب میگیری

خداکنه طوری نباشه جیغ بکشم 

2801