2777
2789

چشم زخم وجود کسایی که اعتقاد دارن تو قرآن امده

اما حتما همه چشم نمیخورن 

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که دوستام همش میخان خودشونو بدبختر از اونی که هستن نشون بدن منم مجبورم پیش اونا اینجوری باشم 

فامیلام هم چشم دیدن خوشی های منو ندارن 

بازم مجبورم تو حالت سکوت باشم 

ولی خودم اینقدر هم از پز دادن بدم میاد و هم از چس ناله 

اخه اصلا چرا ادمی خودشو و زندگیشو برای دیگری تعریف کنه که بخاد پز بده و چس ناله کنه

بهش اعتقاد دارم‌ اما هیچ وقت خوشی ها و خوشبختیامو پنهان نمیکنم‌ داقعل قصدم پز دادن نیست اما خوشی باشی خریدب باشه میگم. اعتقادم به چشم زخم دارم چون توی قران هم بهش اشاره شده. اما معتقدم اگه نگم نگم نگم یهو رو شم بیشتر چشم میخورم. اینه که همه چیز زندگیمو میگم. سفر‌ خرید. خوشی. میگم چشم زخم زنا خودشون یه روزی خسته میشن از حسادت کردن

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....
اینو بارها دیدم برام ثابت شدیادمایی ک اطرافم دائم ترس از چشم زخم داشتنبیشتر درگیر بیماری و ضعف اعصاب ...

انگار این استرس تزریق شده بود بهشون ک هر لحظه امکان داره یکی چشمشون بزنه 

ترس از دست دادن داشتن

چرت و پرته

همه چی باوره خود ادمه 

این همه سلبریتی مدام زندگیشون تو چشمه چشم میخورن و نابود شدن؟؟؟

استاد من همش داری از خوشیای زندگیش و موفقیتاش میگه روز به روزم پولدارتر و خوشبخت تر میشه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم