2733
عنوان

موهای صورتتونو باچی شیو میکنین؟

614 بازدید | 57 پست

موهای صورتم قبلا پُرزی و بور بود چندوقت تیغ اصلاح صورت استفاده کردم یخورده زبر شده، موبر صورت خوبه به نظرتون؟

از پارسال چندتاکاربرنی نی سایت در مورد خیانت خانما همش به بقیه میگن : خیانت انقدر اتفاق میفته تا بالاخره عادی بشه!!!!! و شما مجبور بشین افکار متحجرانه تونو بذارید کنار !!!! در جواب همین کاربرای روشنفکر افراطی و حال بهم زن میگم : هرزگی نشونه آپدیت بودن نیست کسی که خیانت میکنه(فارغ ازجنسیت) ذاتش خرابه پس نشین انقدر شعر نگو تا عادی سازی کنی ، همچینم سیس عقاب میگیرن که مثلا اهل مطالعه هستن تو نهایت دوتا کتاب "خودت باش دختر " و "شجاع باش دختر" خونده باشی😂😂😂 برو حاجی خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تیغ و ژیلت

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

تیغ اصلاح صورت

نمیدونم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙏🏻  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم✨ هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر...🙂 درخواست دوستی قبول نمیکنم💙

قبلا بند مینداختم

الان از تیغ استفاده میکنم

۱۴۰۳/۳/۱۹🖤 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !!!🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙۱۴۰۳/۳/۱🙈❤️💬
تیغ

بعضیا میگن خوبه یسریا میگن باعث تیرگی پوست میشه من چندوقت زدم از حالت پُرزی به حالت زبری رسید

از پارسال چندتاکاربرنی نی سایت در مورد خیانت خانما همش به بقیه میگن : خیانت انقدر اتفاق میفته تا بالاخره عادی بشه!!!!! و شما مجبور بشین افکار متحجرانه تونو بذارید کنار !!!! در جواب همین کاربرای روشنفکر افراطی و حال بهم زن میگم : هرزگی نشونه آپدیت بودن نیست کسی که خیانت میکنه(فارغ ازجنسیت) ذاتش خرابه پس نشین انقدر شعر نگو تا عادی سازی کنی ، همچینم سیس عقاب میگیرن که مثلا اهل مطالعه هستن تو نهایت دوتا کتاب "خودت باش دختر " و "شجاع باش دختر" خونده باشی😂😂😂 برو حاجی خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه
بند وفنر اصلاح گاهی

فنر اصلاح؟ اولین باره میشنوم

2706