2733
عنوان

موهای صورتتونو باچی شیو میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 57 پست
موبر سینره...خیلی وقت بود نزده بودم زیاد هم نذاشتم بمونه ...اگه خواستی بذاری حتما قبلش روی یه قسمت ک ...

اگه قرمز بشه و حالت سوزش داشته باشه یعنی پوستم حساسه و استفاده نکنم؟ببخشیدزیادسوال پرسیدم

از پارسال چندتاکاربرنی نی سایت در مورد خیانت خانما همش به بقیه میگن : خیانت انقدر اتفاق میفته تا بالاخره عادی بشه!!!!! و شما مجبور بشین افکار متحجرانه تونو بذارید کنار !!!! در جواب همین کاربرای روشنفکر افراطی و حال بهم زن میگم : هرزگی نشونه آپدیت بودن نیست کسی که خیانت میکنه(فارغ ازجنسیت) ذاتش خرابه پس نشین انقدر شعر نگو تا عادی سازی کنی ، همچینم سیس عقاب میگیرن که مثلا اهل مطالعه هستن تو نهایت دوتا کتاب "خودت باش دختر " و "شجاع باش دختر" خونده باشی😂😂😂 برو حاجی خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله عزیزم نباید قرمز بشه

ممنونم جواب دادین❤🌹

از پارسال چندتاکاربرنی نی سایت در مورد خیانت خانما همش به بقیه میگن : خیانت انقدر اتفاق میفته تا بالاخره عادی بشه!!!!! و شما مجبور بشین افکار متحجرانه تونو بذارید کنار !!!! در جواب همین کاربرای روشنفکر افراطی و حال بهم زن میگم : هرزگی نشونه آپدیت بودن نیست کسی که خیانت میکنه(فارغ ازجنسیت) ذاتش خرابه پس نشین انقدر شعر نگو تا عادی سازی کنی ، همچینم سیس عقاب میگیرن که مثلا اهل مطالعه هستن تو نهایت دوتا کتاب "خودت باش دختر " و "شجاع باش دختر" خونده باشی😂😂😂 برو حاجی خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه
آره خیلی ...من فقط پاهامو از زانو به پایین و دست هامو از آرنج به پایین با اپیلیدی میزنم

منم قبلا چندبار زدم ساق دست و پارو 

ولی ساق دستم  چنتا دون دون خونی میشد 

شماهم اینجوری میشین؟

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
ممنونم دقیق و با حوصله جواب دادین ژل آلوئه ورا حتما طبیعی باشه یا همونی که معمولا میفروشن رنگ شیشه ش ...

ژل آلوورا سی گل خیلی خوبه از این بخر 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن