2777
2789
عنوان

شوهر گرم مزاج من دیگه سمتم نمیاد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 11601 بازدید | 169 پست
اره برو تاپیک هاش رو بخون خودش،نوشته

عزیزم تاپیک نزده ک بعد دیگران سو استفاده کنن بزنن تو سرش ک مشکلشو اگ راه داری حل کن چیکار داری ک شوهرش قبلا کی بوده چطور باهم رفتار میکنن مگ کسای دیگ ک شوهرشون غریبه اس از این مشکلات ندارن ک اینطور بهش میگی مادره مادر هم میخواد تکیه گاه برای بچش باشه دوست داشته با برادرهمسرش ازدواج کرده خلاف شرع نکرده چیکار دارید ک عاشق همسرش بوده یا نه هرکی یطوره ادعای باسوادی پیشگویی هم دارید

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

یعنی انقدر بیکاری نشستی ریز به ریز تاپیک های چندسال یه ادم و میخونی؟؟بنظرم تو بجای درس اخلاق دادن بش ...

عزیزم وقتی یکی تاپیک میزنه یعنی در مورد شادی ها و غم هاش صحبت میکنه یا درد دل میکنه یا راهنمایی میخواد .منم زدم مگه نزدم.چون داستان زندگیش برام جالب بود ببینم یه برادر شوهر واقعا تا کجا میتونه یه عاشق باشه یا اولش چطوری عاشق شد خوندم تو خودت رو ناراحت چشم و درس من نکن.من میدونم 

2802
چن سالته

۲۶ سال

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اندکی از زندگي من::بعد از ۶ سال زندگی مشترک شوهرمو از دست دادم با یه دختر ۶ ماهه،،،با برادرشوهرم ازدواج مجدد کردم بدون اجبار و با علاقه ی خودمون و دوباره مادرررر شدم،،،،،غیرممکن یعنی منو تو ،تو ساحل ،،،عاشق هم بودن زیر ماه کامل،،،غیر ممکن یعنی تو واسم دلتنگی ،،،،یعنی میفهمی ک تو همین آهنگی،،،،،،،،،با افتخار آبانی ام،،، ،،مامان دو تا فسقل👫که متخصص خرابکاری و ریخ و پاشن ..از سال ۹۷هستم ولی بارها تعلیق شدم و مدتی تا خط جدید پیدا کنم خواننده خاموش بودم😶😶😶تاریخ ۲۶ /۱۲ /۴۰۲ یهو فهمیدم یه مهمون ناخوانده تو راهه و میخوام بشم مامی۳تایی😶😶😶😶
2801